Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
USK Praha - SLUNETA Ústí nad Labem st 23.09. 19:00-22:00 ČT sport basketbal PP, KB
MS 2020 Itálie čt 24.09. 14:35-16:50 ČT sport cyklistika PP
MS 2020 Itálie 25.09. 14:20-16:45 ČT sport cyklistika AZ, PP
MS 2020 Itálie so 26.09. 12:30-16:35 ČT sport cyklistika PP, AZ
Toi Toi Cup 2020 Mladá Boleslav so 26.09. 20:25-21:35 ČT sport cyklistika JH
MS 2020 Itálie ne 27.09. 09:40-16:50 ČT sport cyklistika PP, NZ, JH, RF
Interview ČT24 st 23.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Předvolební debata - Jihomoravský kraj st 23.09. 20:05-21:59 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 čt 24.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Předvolební debata - Moravskoslezský kraj čt 24.09. 20:05-21:59 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 25.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Předvolební debata - Středočeský kraj 25.09. 20:05-21:59 ČT24 diskuze JH
Hyde Park Civilizace so 26.09. 20:05-20:59 ČT24 diskuze VJ
Liga mistrů UEFA st 23.09. 23:00-23:30 ČT sport fotbal PP
Los MOL Cupu čt 24.09. 12:40-13:00 ČT sport fotbal JH
FC Viktoria Plzeň - SönderjyskE čt 24.09. 17:40-20:00 ČT sport fotbal PP, AZ
Studio fotbal - Extra čt 24.09. 20:00-20:20 ČT sport fotbal AZ
Bayern Mnichov - FC Sevilla čt 24.09. 20:25-23:30 ČT sport fotbal KB, RF
SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905 25.09. 17:40-20:15 ČT sport fotbal JN, PP
FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim so 26.09. 17:50-20:00 ČT sport fotbal AZ
Studio fotbal - Dohráno ne 27.09. 21:30-22:10 ČT sport fotbal AZ
TJ Cement Hranice - SHC Maloměřice Brno st 23.09. 17:00-18:50 ČT sport hazena JH
Buly 25.09. 23:00-00:00 ČT sport hokej JH
Madeta Motor České Budějovice - HC Energie Karlovy Vary ne 27.09. 17:00-20:40 ČT sport hokej JH, VJ
Speciál st 23.09. 15:00-15:20 ČT sport motorismus PP
MM ČR v motokrosu Opatov st 23.09. 15:20-15:50 ČT sport motorismus PP
Extraliga družstev na ploché dráze Liberec st 23.09. 15:50-16:05 ČT sport motorismus PP
Extraliga družstev na ploché dráze Pardubice st 23.09. 16:05-16:20 ČT sport motorismus PP
Offroad Maraton Hodonín st 23.09. 16:20-16:35 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 23.09. 16:35-16:50 ČT sport motorismus PP
41. INVELT Rally Pačejov 2020 so 26.09. 22:00-22:10 ČT sport motorismus JH
Za oponou Rally Pačejov so 26.09. 22:10-22:20 ČT sport motorismus JH
41. INVELT Rally Pačejov 2020 ne 27.09. 09:35-09:40 ČT sport motorismus PP
41. INVELT Rally Pačejov 2020 ne 27.09. 16:55-17:05 ČT sport motorismus RF
41. INVELT Rally Pačejov 2020 ne 27.09. 20:45-20:55 ČT sport motorismus AZ
Za oponou Rally Pačejov ne 27.09. 20:55-21:05 ČT sport motorismus AZ
Otázky Václava Moravce ne 27.09. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 27.09. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
168 hodin ne 27.09. 21:25-21:55 ČT1 publicistika *, PP
Galavečer profesionálního boxu - Boxing Live 25.09. 20:20-23:00 ČT sport sport AZ, PP
Wanda Diamond League 2020 Dauhá so 26.09. 09:40-11:10 ČT sport sport PP
Dostihový den Pražské plynárenské so 26.09. 16:45-17:45 ČT sport sport NZ
Evropský pohár žokejů 2020 ne 27.09. 14:40-18:00 ČT2 sport AZ, PP
Sama doma st 23.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma čt 24.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma 25.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Studio 6 st 23.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Sportovní zprávy st 23.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Události v kultuře st 23.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Studio 6 čt 24.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, AZ
Sportovní zprávy čt 24.09. 12:25-12:40 ČT sport zpravodajstvi JH
Události v kultuře čt 24.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi RF
Studio 6 25.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Sportovní zprávy 25.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře 25.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Regiony ČT24 so 26.09. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Události v kultuře so 26.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy so 26.09. 21:40-21:55 ČT sport zpravodajstvi JH
Události v kultuře ne 27.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy ne 27.09. 22:15-22:30 ČT sport zpravodajstvi AZ

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Tour de France 2020 st 16.09. 13:50-17:40 ČT sport cyklistika PP, JH
Tour de France 2020 st 16.09. 22:53-23:33 ČT sport cyklistika PP
Tour de France 2020 čt 17.09. 13:50-17:45 ČT sport cyklistika IH, PP, AZ
Tour de France 2020 18.09. 00:39-01:19 ČT sport cyklistika KB
Tour de France 2020 18.09. 13:50-18:00 ČT sport cyklistika IH, NZ, PP
Tour de France 2020 18.09. 23:12-23:52 ČT sport cyklistika JH
Tour de France 2020 so 19.09. 13:55-18:30 ČT sport cyklistika PP, NZ, AZ
Tour de France 2020 so 19.09. 22:06-22:46 ČT sport cyklistika PP
Tour de France 2020 ne 20.09. 15:50-19:45 ČT sport cyklistika NZ, DT
Tour de France 2020 ne 20.09. 22:38-23:19 ČT sport cyklistika KB
Interview ČT24 st 16.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Předvolební debata - Plzeňský kraj st 16.09. 20:05-21:59 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 čt 17.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Předvolební debata - Zlínský kraj čt 17.09. 20:05-21:59 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 18.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Předvolební debata - Olomoucký kraj 18.09. 20:05-21:59 ČT24 diskuze JH
Hyde Park Civilizace so 19.09. 20:05-20:59 ČT24 diskuze VJ
Interview ČT24 ne 20.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 po 21.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Předvolební debata - Jihočeský kraj po 21.09. 20:10-22:04 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 22.09. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Předvolební debata - Ústecký kraj út 22.09. 20:05-21:59 ČT24 diskuze PP
FK Riteriai - FC Slovan Liberec čt 17.09. 17:45-20:25 ČT sport fotbal PP, KB
DAC Dunajská Streda - FK Jablonec čt 17.09. 20:25-22:45 ČT sport fotbal AZ, VJ
Studio fotbal - Extra čt 17.09. 22:50-23:10 ČT sport fotbal AZ
Česko - Polsko 18.09. 18:05-20:15 ČT sport fotbal AZ
Studio fotbal - Dohráno ne 20.09. 21:59-22:34 ČT sport fotbal KB
FK Mladá Boleslav - FK Jablonec po 21.09. 17:40-20:15 ČT sport fotbal JN, JH
Studio fotbal: Dohráno plus po 21.09. 21:00-21:55 ČT sport fotbal AZ
Polsko - Česko út 22.09. 17:50-20:00 ČT sport fotbal JH
Liga mistrů UEFA út 22.09. 23:00-23:40 ČT sport fotbal JH
Buly 18.09. 22:10-23:10 ČT sport hokej AZ
HC Dynamo Pardubice - HC Škoda Plzeň ne 20.09. 16:00-19:40 ČT2 hokej JH, PP
Hokej den poté po 21.09. 20:19-20:59 ČT sport hokej IH
Speciál st 16.09. 20:18-20:38 ČT sport motorismus RF
XXVIII. Rally Vyškov st 16.09. 20:40-20:59 ČT sport motorismus RF
M ČR v autokrosu Nová Paka st 16.09. 21:01-21:31 ČT sport motorismus RF
Extraliga družstev na ploché dráze Slaný st 16.09. 21:32-21:48 ČT sport motorismus PP
M ČR v závodech do vrchu 2020 Diváky st 16.09. 21:48-22:04 ČT sport motorismus PP
MM ČR side a čtyřkolek Jinín st 16.09. 22:05-22:21 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 16.09. 22:23-22:47 ČT sport motorismus PP
Czech Republic FIM Speedway Grand Prix 2020 18.09. 20:15-22:00 ČT sport motorismus RF
Czech Republic FIM Speedway Grand Prix 2020 so 19.09. 19:00-22:00 ČT sport motorismus PP, AZ
Otázky Václava Moravce ne 20.09. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 20.09. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
168 hodin ne 20.09. 21:25-21:55 ČT1 publicistika *, PP
Kladno hází st 16.09. 17:45-20:05 ČT sport sport JN, JH
Wanda Diamond League 2020 Řím čt 17.09. 23:10-00:35 ČT sport sport RF
Univerzitní osmy 18.09. 13:35-13:45 ČT sport sport IH
Univerzitní osmy 18.09. 23:57-00:22 ČT sport sport RF
Univerzitní osmy so 19.09. 00:20-00:46 ČT sport sport RF
ME 2020 Česko so 19.09. 08:40-11:20 ČT sport sport DT, JH
ME 2020 Česko so 19.09. 12:00-13:55 ČT sport sport AZ
ME 2020 Česko ne 20.09. 08:40-10:50 ČT sport sport JN
ME 2020 Česko ne 20.09. 11:45-13:30 ČT sport sport JH
107. AXA Primátorky 2020 ne 20.09. 13:50-15:50 ČT sport sport VJ
107. AXA Primátorky 2020 ne 20.09. 20:20-21:20 ČT sport sport AZ
Sportclub 80 Chomutov - Tempo Praha út 22.09. 20:05-22:08 ČT sport sport AZ
Sama doma st 16.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma čt 17.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma 18.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma po 21.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Sama doma út 22.09. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Studio 6 st 16.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Sportovní zprávy st 16.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Události v kultuře st 16.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Studio 6 čt 17.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, AZ
Sportovní zprávy čt 17.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Události v kultuře čt 17.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi RF
Studio 6 18.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Sportovní zprávy 18.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Události v kultuře 18.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Dny NATO so 19.09. 11:00-11:55 ČT24 zpravodajstvi RF
Dny NATO so 19.09. 13:00-16:00 ČT24 zpravodajstvi JH, RF
Události v kultuře so 19.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Dny NATO ne 20.09. 11:00-12:00 ČT24 zpravodajstvi PP
Dny NATO ne 20.09. 14:00-16:00 ČT24 zpravodajstvi PP
Události v kultuře ne 20.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy ne 20.09. 21:20-21:35 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 po 21.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, PP
Sportovní zprávy po 21.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře po 21.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi RF
Sportovní zprávy po 21.09. 22:00-22:15 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 út 22.09. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, AZ
Sportovní zprávy út 22.09. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře út 22.09. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi IH
Sportovní zprávy út 22.09. 22:10-22:25 ČT sport zpravodajstvi JH

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php