Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
SP Lotyšsko ne 29.11. 22:25-23:20 ČT sport sport RF
SP Lotyšsko ne 29.11. 22:20-22:25 ČT sport sport PP
Studio fotbal - Dohráno ne 29.11. 21:35-22:15 ČT sport fotbal PP
168 hodin ne 29.11. 21:25-21:55 ČT1 publicistika *, PP
Sportovní zprávy ne 29.11. 21:15-21:30 ČT sport zpravodajstvi AZ
Události v kultuře ne 29.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Interview ČT24 ne 29.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
HC Oceláři Třinec - Mountfield HK ne 29.11. 17:40-21:10 ČT sport hokej DT, AZ
Dánsko - Česko ne 29.11. 15:30-17:30 ČT sport basketbal KB
SP Česko ne 29.11. 14:15-15:30 ČT sport cyklistika JH
Otázky Václava Moravce 2. část ne 29.11. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
SP Česko ne 29.11. 12:45-14:15 ČT sport cyklistika JN
Otázky Václava Moravce ne 29.11. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
SP Finsko ne 29.11. 11:50-12:30 ČT sport lyzovani JH
SP Finsko ne 29.11. 10:20-11:50 ČT sport biatlon JH
SP Finsko ne 29.11. 09:25-10:20 ČT sport lyzovani PP
Grand Prix Japonsko 2020 ne 29.11. 06:15-08:00 ČT sport sport PP
Sportovní zprávy so 28.11. 21:55-22:10 ČT sport zpravodajstvi AZ
Hyde Park Civilizace so 28.11. 20:05-20:59 ČT24 diskuze VJ
Události v kultuře so 28.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Grand Prix Japonsko 2020 so 28.11. 18:25-20:10 ČT sport sport AZ
SP Finsko so 28.11. 16:25-18:20 ČT sport lyzovani VJ
SP Finsko so 28.11. 14:15-16:00 ČT sport biatlon JN
SP Finsko so 28.11. 12:40-14:15 ČT sport lyzovani AZ
SP Finsko so 28.11. 10:55-12:40 ČT sport biatlon PP
SP Finsko so 28.11. 09:35-10:55 ČT sport lyzovani JH
Grand Prix Japonsko 2020 so 28.11. 07:25-09:20 ČT sport sport PP
Sportovní zprávy 27.11. 22:30-22:45 ČT sport zpravodajstvi AZ
Buly 27.11. 21:25-22:25 ČT sport hokej AZ
SP Finsko 27.11. 20:20-21:25 ČT sport lyzovani DT
90′ ČT24 27.11. 20:05-21:28 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 27.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Interview ČT24 27.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
FK Pardubice - SK Sigma Olomouc 27.11. 17:40-20:15 ČT sport fotbal PP, AZ
Česko - Belgie 27.11. 15:25-17:30 ČT sport basketbal IH
SP Finsko 27.11. 12:40-14:30 ČT sport lyzovani AZ
Sama doma 27.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Grand Prix Japonsko 2020 27.11. 11:25-12:40 ČT sport sport PP
SP Lotyšsko 27.11. 10:30-11:25 ČT sport sport PP
Grand Prix Japonsko 2020 27.11. 09:55-10:30 ČT sport sport NZ
SP Lotyšsko 27.11. 09:00-09:55 ČT sport sport NZ
Grand Prix Japonsko 2020 27.11. 07:15-08:50 ČT sport sport RF
Studio 6 27.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Byznys ČT24 čt 26.11. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi JH
OGC Nice - SK Slavia Praha čt 26.11. 20:40-23:45 ČT sport fotbal AZ, KB
90′ ČT24 čt 26.11. 20:05-20:58 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 26.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi RF
Dinamo Kazaň - VK UP Olomouc čt 26.11. 19:20-20:35 ČT sport volejbal PP
Interview ČT24 čt 26.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
SP Rakousko čt 26.11. 17:40-19:15 ČT sport lyzovani AZ
Studio fotbal - Extra čt 26.11. 17:15-17:35 ČT sport fotbal JH
Sama doma čt 26.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sportovní zprávy čt 26.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
SP Rakousko čt 26.11. 09:50-11:55 ČT sport lyzovani PP
Studio 6 čt 26.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, AZ
Liga mistrů UEFA st 25.11. 23:00-00:00 ČT sport fotbal RF
Sportovní zprávy st 25.11. 22:20-22:35 ČT sport zpravodajstvi PP
Aktuálně st 25.11. 21:55-22:10 ČT sport motorismus PP
M ČR v závodech na okruzích 2020 st 25.11. 21:40-21:55 ČT sport motorismus PP
Plochá dráha 2020 st 25.11. 21:25-21:40 ČT sport motorismus PP
Speciál st 25.11. 21:05-21:25 ČT sport motorismus PP
Studio fotbal - Dohráno Plus st 25.11. 20:13-21:08 ČT sport fotbal PP
90′ ČT24 st 25.11. 20:05-21:28 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 25.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
VK UP Olomouc - Igor Gorgonzola Novara st 25.11. 18:55-20:10 ČT sport volejbal VJ
Interview ČT24 st 25.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
SK Dynamo České Budějovice - Bohemians Praha 1905 st 25.11. 16:50-18:55 ČT sport fotbal JH
Sokol N.Veselí - HK FCC Město Lovosice st 25.11. 14:55-16:40 ČT sport hazena IH
Fotbal: FK Blansko - FC Hradec Králové st 25.11. 12:55-14:55 ČT sport fotbal JH
Sama doma st 25.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sportovní zprávy st 25.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Studio 6 st 25.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Liga mistrů UEFA út 24.11. 23:00-00:00 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy út 24.11. 22:40-22:55 ČT sport zpravodajstvi AZ
Byznys ČT24 út 24.11. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi PP
VK UP Olomouc - Grupa Azoty Chemik Police út 24.11. 20:25-22:40 ČT sport volejbal JH, AZ
90′ ČT24 út 24.11. 20:05-20:58 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 24.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi IH
Interview ČT24 út 24.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Madeta Motor České Budějovice - PSG Berani Zlín út 24.11. 17:00-20:20 ČT sport hokej JH, AZ
Sama doma út 24.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sportovní zprávy út 24.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 út 24.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, AZ
Studio fotbal - Dohráno Plus po 23.11. 22:02-22:59 ČT sport fotbal RF
90′ ČT24 po 23.11. 20:05-21:28 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře po 23.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi RF
FBC 4CLEAN Česká Lípa - Předvýběr.CZ Florbal MB po 23.11. 19:30-21:55 ČT sport florbal JH, AZ
Interview ČT24 po 23.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
VK Dukla Liberec - ČEZ Karlovarsko po 23.11. 17:00-19:20 ČT sport volejbal JH, AZ
Hokej den poté po 23.11. 16:15-16:56 ČT sport hokej JH
Sama doma po 23.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Sportovní zprávy po 23.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 po 23.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, PP
SP Finsko ne 22.11. 22:46-23:43 ČT sport lyzovani RF
Sportovní zprávy ne 22.11. 22:25-22:40 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio fotbal - Dohráno ne 22.11. 21:45-22:25 ČT sport fotbal AZ
168 hodin ne 22.11. 21:40-22:10 ČT1 publicistika *, PP
Události v kultuře ne 22.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Interview ČT24 ne 22.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Mountfield HK - HC VERVA Litvínov ne 22.11. 18:00-21:40 ČT sport hokej PP, JH
SP Polsko ne 22.11. 15:55-17:50 ČT sport lyzovani JH
SP Lotyšsko ne 22.11. 15:01-15:55 ČT sport sport PP
SP Lotyšsko ne 22.11. 14:25-15:00 ČT sport sport PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 22.11. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Toi Toi Cup 2020 Jičín ne 22.11. 13:00-14:20 ČT sport cyklistika AZ
SP Finsko ne 22.11. 12:22-12:57 ČT sport lyzovani AZ
Otázky Václava Moravce ne 22.11. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
FK Viktoria Žižkov - SK Líšeň ne 22.11. 10:05-12:15 ČT sport fotbal DT
SP Polsko so 21.11. 21:35-23:03 ČT sport lyzovani JN
Hyde Park Civilizace so 21.11. 20:05-20:59 ČT24 diskuze VJ
Události v kultuře so 21.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
BK ARMEX Děčín - BK Opava so 21.11. 18:30-21:30 ČT sport basketbal AZ, KB
ME 2020 Česko so 21.11. 15:35-18:30 ČT sport sport JH, VJ
SP Lotyšsko so 21.11. 14:20-15:10 ČT sport sport AZ
ME 2020 Česko so 21.11. 14:10-14:25 ČT sport sport AZ
SP Finsko so 21.11. 13:27-14:15 ČT sport lyzovani AZ
Grand Prix Rusko 2020 so 21.11. 11:30-13:25 ČT sport sport JH
ME 2020 Česko so 21.11. 11:25-11:30 ČT sport sport PP
SP Finsko so 21.11. 10:10-11:25 ČT sport lyzovani PP
ME 2020 Česko so 21.11. 10:00-10:10 ČT sport sport PP
Buly 20.11. 21:10-22:10 ČT sport hokej AZ
Daňová revoluce 20.11. 20:05-21:28 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 20.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
FC Slovan Liberec - FK Jablonec 20.11. 18:30-21:05 ČT sport fotbal AZ, PP
Interview ČT24 20.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
ME 2020 Česko 20.11. 15:35-18:30 ČT sport sport KB, PP
Grand Prix Rusko 2020 20.11. 13:30-14:50 ČT sport sport AZ
ME 2020 Česko 20.11. 13:10-13:25 ČT sport sport AZ
Sama doma 20.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Grand Prix Rusko 2020 20.11. 11:35-13:10 ČT sport sport PP
ME 2020 Česko 20.11. 11:25-11:35 ČT sport sport JH
SP Lotyšsko 20.11. 10:30-11:25 ČT sport sport JH
ME 2020 Česko 20.11. 10:00-10:15 ČT sport sport RF
SP Lotyšsko 20.11. 09:00-09:55 ČT sport sport RF
Studio 6 20.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Sportovní zprávy čt 19.11. 21:25-21:40 ČT sport zpravodajstvi PP
Byznys ČT24 čt 19.11. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi JH
90′ ČT24 čt 19.11. 20:05-20:58 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 19.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi RF
VK Jihostroj České Budějovice - Dynamo Moskva čt 19.11. 19:05-21:25 ČT sport volejbal AZ, PP
Studio fotbal - Extra čt 19.11. 18:40-19:00 ČT sport fotbal PP
Interview ČT24 čt 19.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
ME 2020 Česko čt 19.11. 15:35-18:30 ČT sport sport IH, PP
ME 2020 Česko čt 19.11. 13:45-14:00 ČT sport sport JH
Sama doma čt 19.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sportovní zprávy čt 19.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
ME 2020 Česko čt 19.11. 12:05-12:20 ČT sport sport JH
ME 2020 Česko čt 19.11. 10:00-10:15 ČT sport sport JH
Studio 6 čt 19.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, AZ
Česko - Slovensko st 18.11. 20:15-23:45 ČT sport fotbal JH, PP
90′ ČT24 st 18.11. 20:05-21:28 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 18.11. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Aktuálně st 18.11. 19:50-20:05 ČT sport motorismus JH
Trial MM ČR 2020 st 18.11. 19:35-19:50 ČT sport motorismus JH
Speciál st 18.11. 19:15-19:35 ČT sport motorismus JH
Interview ČT24 st 18.11. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
HCB Karviná - HC Dukla Praha st 18.11. 17:00-18:50 ČT sport hazena PP
Sama doma st 18.11. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sportovní zprávy st 18.11. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Studio 6 st 18.11. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php