Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Události v kultuře po 17.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře út 18.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi IH
Události v kultuře st 19.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 20.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře 21.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře so 22.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře ne 23.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy po 17.01. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Hokej den poté po 17.01. 15:50-16:31 ČT sport hokej JH
Black Volley Beskydy - Kladno volejbal cz po 17.01. 16:50-19:10 ČT sport volejbal PP, AZ
Česko - Švédsko po 17.01. 20:20-22:10 ČT sport hazena AZ
Sportovní zprávy po 17.01. 22:15-22:30 ČT sport zpravodajstvi IH
Sportovní zprávy út 18.01. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice út 18.01. 16:50-19:15 ČT sport florbal AZ, JH
ACEMA Sparta Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice út 18.01. 19:50-22:15 ČT sport florbal AZ, JH
Sportovní zprávy st 19.01. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Speciál st 19.01. 16:15-16:35 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 19.01. 16:35-16:50 ČT sport motorismus PP
HC VERVA Litvínov - Mountfield HK st 19.01. 17:00-20:30 ČT sport hokej JH, KB
20. FORTUNA Galavečer Našeho fotbalu st 19.01. 20:30-21:49 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy st 19.01. 21:50-22:05 ČT sport zpravodajstvi JH
SP Rakousko čt 20.01. 11:20-13:30 ČT sport lyzovani JH
Biatlon: Studio čt 20.01. 13:50-14:15 ČT sport biatlon PP
Biatlon: SP Itálie čt 20.01. 14:15-16:00 ČT sport biatlon PP
Igor Gorgonzola Novara - VK Dukla Liberec čt 20.01. 19:50-22:00 ČT sport volejbal DT, AZ
Sportovní zprávy čt 20.01. 22:00-22:15 ČT sport zpravodajstvi AZ
SP Rakousko 21.01. 11:20-12:40 ČT sport lyzovani AZ
Biatlon: Studio 21.01. 13:50-14:15 ČT sport biatlon PP
Biatlon: SP Itálie 21.01. 14:15-16:00 ČT sport biatlon PP
SP Německo 21.01. 16:00-16:55 ČT sport lyzovani DT
Buly 21.01. 21:00-22:00 ČT sport hokej AZ
Sportovní zprávy 21.01. 22:00-22:15 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma po 17.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma út 18.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma st 19.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma čt 20.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma 21.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
168 hodin ne 23.01. 21:30-22:00 ČT1 publicistika *, PP
Studio 6 po 17.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, JH
Interview ČT24 po 17.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 po 17.01. 20:05-21:28 ČT24 diskuze PP
Studio 6 út 18.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Interview ČT24 út 18.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 út 18.01. 20:05-20:58 ČT24 diskuze PP
Byznys ČT24 út 18.01. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi PP
Studio 6 st 19.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Interview ČT24 st 19.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
90′ ČT24 st 19.01. 20:05-21:28 ČT24 diskuze AZ
Studio 6 čt 20.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Interview ČT24 čt 20.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 20.01. 20:05-20:58 ČT24 diskuze JH
Byznys ČT24 čt 20.01. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi JH
Studio 6 21.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Interview ČT24 21.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 21.01. 20:05-21:28 ČT24 diskuze JH
Regiony ČT24 so 22.01. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Interview ČT24 so 22.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Hyde Park Civilizace so 22.01. 20:05-20:59 ČT24 diskuze VJ
Otázky Václava Moravce ne 23.01. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 23.01. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Interview ČT24 ne 23.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Události v kultuře po 10.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře út 11.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi IH
Události v kultuře st 12.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 13.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře 14.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře so 15.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi PP
Události v kultuře ne 16.01. 20:00-20:13 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy po 10.01. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Hokej den poté po 10.01. 15:30-16:11 ČT sport hokej AZ
Dakarské ozvěny po 10.01. 16:15-16:40 ČT sport motorismus PP
Dakar za oponou po 10.01. 16:42-16:47 ČT sport motorismus PP
SOKOLI Pardubice - FBC Liberec po 10.01. 16:50-19:15 ČT sport florbal PP, JH
AERO Odolena Voda - SKV Ústí nad Labem po 10.01. 19:20-21:40 ČT sport volejbal AZ, JH
Dakar 2022 po 10.01. 22:13-23:08 ČT sport motorismus VJ
Sportovní zprávy út 11.01. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Dakarské ozvěny út 11.01. 16:25-16:50 ČT sport motorismus JH
Dakar za oponou út 11.01. 16:50-16:55 ČT sport motorismus JH
HC Motor České Budějovice - Bílí Tygři Liberec út 11.01. 17:00-19:50 ČT sport hokej JH, AZ
Helas Brno - AC Sparta Praha 17 út 11.01. 19:50-22:00 ČT sport sport JH, AZ
Dakar 2022 út 11.01. 22:30-23:25 ČT sport motorismus KB
ME 2022 Estonsko st 12.01. 11:05-14:00 ČT sport sport JH, DT
Biatlon: Studio st 12.01. 14:05-14:30 ČT sport biatlon JH
Biatlon: SP Německo st 12.01. 14:30-15:45 ČT sport biatlon JH
ME 2022 Estonsko st 12.01. 15:45-16:25 ČT sport sport PP
Speciál st 12.01. 16:30-16:50 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 12.01. 16:50-17:05 ČT sport motorismus PP
Dakarské ozvěny st 12.01. 17:10-17:35 ČT sport motorismus PP
Dakar za oponou st 12.01. 17:35-17:40 ČT sport motorismus PP
ME 2022 Estonsko st 12.01. 17:45-18:40 ČT sport sport JN
ZVVZ USK Praha - UGMK Jekatěrinburg st 12.01. 18:50-21:00 ČT sport basketbal JH
ME 2022 Estonsko st 12.01. 21:00-21:20 ČT sport sport KB
Dakar 2022 st 12.01. 21:50-22:46 ČT sport motorismus IH
ME 2022 Estonsko čt 13.01. 10:20-14:00 ČT sport sport PP, JH
Biatlon: Studio čt 13.01. 14:05-14:30 ČT sport biatlon PP
Biatlon: SP Německo čt 13.01. 14:30-15:50 ČT sport biatlon PP
ME 2022 Estonsko čt 13.01. 15:50-16:40 ČT sport sport IH
Dakarské ozvěny čt 13.01. 17:10-17:35 ČT sport motorismus JH
Dakar za oponou čt 13.01. 17:35-17:40 ČT sport motorismus JH
Španělsko - Česko čt 13.01. 17:50-19:40 ČT sport hazena KB
ME 2022 Estonsko čt 13.01. 19:40-21:15 ČT sport sport DT
Dakar 2022 čt 13.01. 21:45-22:40 ČT sport motorismus AZ
SP Švýcarsko 14.01. 09:00-09:55 ČT sport sport PP
SP Švýcarsko 14.01. 10:30-11:20 ČT sport sport JH
ME 2022 Estonsko 14.01. 11:20-12:25 ČT sport sport PP
SP Švýcarsko 14.01. 12:25-14:00 ČT sport lyzovani AZ
Biatlon: Studio 14.01. 14:05-14:30 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: SP Německo 14.01. 14:30-15:45 ČT sport biatlon DZ
ME 2022 Estonsko 14.01. 15:45-16:00 ČT sport sport PP
Nominace českých sportovců na ZOH 2022 14.01. 16:00-16:20 ČT sport sport PP
Dakarské ozvěny 14.01. 16:25-16:50 ČT sport motorismus PP
Dakar za oponou 14.01. 16:50-16:55 ČT sport motorismus PP
ME 2022 Estonsko 14.01. 17:00-21:15 ČT sport sport AZ, VJ
Buly 14.01. 21:20-22:20 ČT sport hokej AZ
Dakar 2022 14.01. 22:50-23:45 ČT sport motorismus IH
Studio ČT sport so 15.01. 07:40-08:00 ČT sport sport PP
La Venosta Time Trial so 15.01. 08:00-10:35 ČT sport lyzovani PP, JH
SP Rakousko so 15.01. 10:35-12:15 ČT sport lyzovani IH
SP Švýcarsko so 15.01. 12:25-14:00 ČT sport lyzovani AZ
Studio ČT sport so 15.01. 14:05-14:30 ČT sport sport AZ
SP Německo so 15.01. 14:30-15:50 ČT sport biatlon PP
SP Polsko so 15.01. 15:50-17:45 ČT sport lyzovani VJ
Česko - Bosna a Hercegovina so 15.01. 17:50-19:40 ČT sport hazena PP
ME 2022 Estonsko so 15.01. 19:40-21:45 ČT sport sport AZ, JN
SP Švýcarsko so 15.01. 21:45-22:00 ČT sport sport JN
ME 2022 Estonsko so 15.01. 22:00-00:10 ČT sport sport JH
Studio ČT sport ne 16.01. 09:55-10:10 ČT sport sport PP
SP Francie ne 16.01. 10:10-11:20 ČT sport lyzovani PP
SP Rakousko ne 16.01. 11:20-12:30 ČT sport lyzovani JH
Studio ČT sport ne 16.01. 12:30-12:45 ČT sport sport JH
SP Německo ne 16.01. 12:45-13:25 ČT sport biatlon PP
SP Švýcarsko ne 16.01. 13:25-14:15 ČT sport sport PP
Studio ČT sport ne 16.01. 14:20-14:45 ČT sport sport JH
SP Německo ne 16.01. 14:45-15:30 ČT sport biatlon JH
SP Německo ne 16.01. 15:30-16:15 ČT sport lyzovani JN
HC VÍTKOVICE RIDERA - HC VERVA Litvínov ne 16.01. 16:20-19:50 ČT sport hokej JH, VJ
SP Polsko ne 16.01. 19:50-21:20 ČT sport lyzovani AZ
SP Švýcarsko ne 16.01. 21:20-21:35 ČT sport sport AZ
ME 2022 Estonsko ne 16.01. 21:35-23:40 ČT sport sport KB, AZ
Sama doma po 10.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Sama doma út 11.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma st 12.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma čt 13.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma 14.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
168 hodin ne 16.01. 21:20-21:50 ČT1 publicistika *, PP
Studio 6 po 10.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, JH
Interview ČT24 po 10.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 po 10.01. 20:05-21:28 ČT24 diskuze PP
Studio 6 út 11.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Interview ČT24 út 11.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Fokus Václava Moravce út 11.01. 20:05-22:00 ČT24 diskuze PP
Byznys ČT24 út 11.01. 21:00 ČT24 zpravodajstvi PP
Studio 6 st 12.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
90′ ČT24 st 12.01. 20:05-21:58 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 čt 13.01. 02:50-03:17 ČT24 diskuze AZ
Studio 6 čt 13.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Interview ČT24 čt 13.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 13.01. 20:05-21:58 ČT24 diskuze JH
Byznys ČT24 čt 13.01. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi JH
Studio 6 14.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Interview ČT24 14.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 14.01. 20:05-21:28 ČT24 diskuze JH
Regiony ČT24 so 15.01. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Interview ČT24 so 15.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Hyde Park Civilizace so 15.01. 20:05-20:59 ČT24 diskuze VJ
Otázky Václava Moravce ne 16.01. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 16.01. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Interview ČT24 ne 16.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php