Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 út 18.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, KB
Sportovní zprávy út 18.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma út 18.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Biatlon: Studio út 18.02. 13:45-14:05 ČT sport biatlon PP
Biatlon: MS 2020 Itálie út 18.02. 14:05-16:00 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio út 18.02. 16:00-16:10 ČT sport biatlon PP
HC Kometa Brno - Mountfield HK út 18.02. 17:50-20:40 ČT sport hokej JH, AZ
Interview ČT24 út 18.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 18.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
90′ ČT24 út 18.02. 20:05-20:58 ČT24 diskuze PP
Byznys ČT24 út 18.02. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi PP
Sportovní zprávy út 18.02. 22:44-22:59 ČT sport zpravodajstvi JH
Liga mistrů UEFA út 18.02. 23:04-23:34 ČT sport fotbal JH
Studio 6 st 19.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi VJ, PP
Sportovní zprávy st 19.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma st 19.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Biatlon: Studio st 19.02. 13:45-14:05 ČT sport biatlon JH
Biatlon: MS 2020 Itálie st 19.02. 14:05-15:55 ČT sport biatlon JH
Biatlon: Studio st 19.02. 15:55-16:05 ČT sport biatlon JH
VK Jihostroj České Budějovice - Trentino Itas st 19.02. 16:50-19:00 ČT sport volejbal PP
Interview ČT24 st 19.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
ZVVZ USK Praha - Reyer Venezia st 19.02. 19:00-20:55 ČT sport basketbal RF
Události v kultuře st 19.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
90′ ČT24 st 19.02. 20:05-20:58 ČT24 diskuze AZ
Speciál st 19.02. 22:00-22:20 ČT sport motorismus PP
3RCZ.com na Dakaru st 19.02. 22:20-22:24 ČT sport motorismus PP
MP-Sports na Dakaru st 19.02. 22:25-22:30 ČT sport motorismus PP
Offroadsport.cz na Dakaru st 19.02. 22:30-22:34 ČT sport motorismus PP
Ultimate Dakar Racing na Dakaru st 19.02. 22:35-22:39 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 19.02. 22:40-22:51 ČT sport motorismus PP
Liga mistrů UEFA st 19.02. 23:00-00:00 ČT sport fotbal JH
Studio 6 čt 20.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sportovní zprávy čt 20.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Sama doma čt 20.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Biatlon: Studio čt 20.02. 14:45-15:05 ČT sport biatlon PP
Biatlon: MS 2020 Itálie čt 20.02. 15:05-16:30 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio čt 20.02. 16:30-16:40 ČT sport biatlon PP
Studio fotbal - Extra čt 20.02. 18:10-18:30 ČT sport fotbal VJ
Interview ČT24 čt 20.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Ludogorec Razgrad - Inter Milán čt 20.02. 18:35-21:15 ČT sport fotbal VJ, JN
Události v kultuře čt 20.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
90′ ČT24 čt 20.02. 20:05-20:58 ČT24 diskuze JH
Byznys ČT24 čt 20.02. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi JH
Evropská liga UEFA čt 20.02. 22:45-00:00 ČT sport fotbal JH
Studio 6 21.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Sportovní zprávy 21.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma 21.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
MS 2020 Německo 21.02. 14:00-15:05 ČT sport sport AZ
MS 2020 Německo 21.02. 15:30-16:35 ČT sport sport PP
IJF World Tour 2020 Německo 21.02. 17:00-19:30 ČT sport sport JH, PP
Interview ČT24 21.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 21.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
90′ ČT24 21.02. 20:05-21:28 ČT24 diskuze JH
Česko - Dánsko 21.02. 20:05-22:10 ČT sport basketbal AZ
Buly 21.02. 22:10-23:10 ČT sport hokej DZ
SP Švýcarsko so 22.02. 10:20-11:25 ČT sport lyzovani AZ
Regiony ČT24 so 22.02. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Biatlon: Studio so 22.02. 11:30-11:35 ČT sport biatlon KB
Biatlon: MS 2020 Itálie so 22.02. 11:35-13:00 ČT sport biatlon KB
Biatlon: Studio so 22.02. 13:00-13:10 ČT sport biatlon KB
MS 2020 Německo so 22.02. 13:10-14:05 ČT sport sport JH
Biatlon: Studio so 22.02. 14:15-14:35 ČT sport biatlon IH
Biatlon: MS 2020 Itálie so 22.02. 14:35-16:00 ČT sport biatlon IH
Biatlon: Studio so 22.02. 16:00-16:10 ČT sport biatlon IH
FC Viktoria Plzeň - 1. FK Příbram so 22.02. 16:15-18:40 ČT sport fotbal NZ,VJ
HK FCC Lovosice - M.A.T. Plzeň so 22.02. 18:50-20:40 ČT sport hazena AZ
Události v kultuře so 22.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Hyde Park Civilizace so 22.02. 20:05-20:59 ČT24 diskuze VJ
IJF World Tour 2020 Německo so 22.02. 20:45-22:45 ČT sport sport PP
SP Švýcarsko ne 23.02. 10:20-11:40 ČT sport lyzovani IH
Otázky Václava Moravce ne 23.02. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Biatlon: Studio ne 23.02. 12:00-12:20 ČT sport biatlon JN
Biatlon: MS 2020 Itálie ne 23.02. 12:20-13:10 ČT sport biatlon JN
Otázky Václava Moravce 2. část ne 23.02. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Biatlon: Studio ne 23.02. 13:10-13:20 ČT sport biatlon JN
SP Švýcarsko ne 23.02. 13:20-14:40 ČT sport lyzovani RF
Biatlon: Studio ne 23.02. 14:40-14:50 ČT sport biatlon JH
Biatlon: MS 2020 Itálie ne 23.02. 14:50-15:45 ČT sport biatlon JH
Biatlon: Studio ne 23.02. 15:45-15:55 ČT sport biatlon JH
MS 2020 Německo ne 23.02. 16:00-17:05 ČT sport sport NZ
HC Dynamo Pardubice - Bílí Tygři Liberec ne 23.02. 17:10-20:50 ČT sport hokej VJ, AZ
Události v kultuře ne 23.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 23.02. 20:05-20:57 ČT24 publicistika *, PP
ČP ve volejbalu ne 23.02. 20:55-22:55 ČT sport volejbal PP
168 hodin ne 23.02. 21:25 ČT1 publicistika *, PP
Studio fotbal - Dohráno ne 23.02. 22:55-23:25 ČT sport fotbal JH

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 út 11.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
Sportovní zprávy út 11.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma út 11.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
DEKSTONE Tuři Svitavy - BK Opava út 11.02. 17:30-20:30 ČT sport basketbal VJ, JH
Interview ČT24 út 11.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 11.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Fokus Václava Moravce út 11.02. 20:05-22:00 ČT24 diskuze PP
Byznys ČT24 út 11.02. 21:00 ČT24 zpravodajstvi PP
Sportovní zprávy út 11.02. 21:45-22:00 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 st 12.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sportovní zprávy st 12.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Sama doma st 12.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Speciál st 12.02. 16:25-16:45 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 12.02. 16:45-16:55 ČT sport motorismus PP
Rytíři Kladno - PSG Berani Zlín st 12.02. 17:00-21:10 ČT sport hokej JH, PP
Interview ČT24 st 12.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 12.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
90′ ČT24 st 12.02. 20:05-20:58 ČT24 diskuze AZ
MS 2020 Itálie st 12.02. 21:15-21:41 ČT sport biatlon RF
Sportovní zprávy st 12.02. 21:50-22:05 ČT sport zpravodajstvi RF
Dakarská tečka st 12.02. 22:06-23:17 ČT sport motorismus AZ
Studio 6 čt 13.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sportovní zprávy čt 13.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Sama doma čt 13.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Biatlon: Studio čt 13.02. 14:15-14:35 ČT sport biatlon PP
Biatlon: MS 2020 Itálie čt 13.02. 14:35-16:00 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio čt 13.02. 16:00-16:10 ČT sport biatlon PP
VK Jihostroj České Budějovice - Fenerbahce HDI Sigorta ISTANBUL čt 13.02. 16:50-19:10 ČT sport volejbal NZ
Interview ČT24 čt 13.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze KB
Události v kultuře čt 13.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi PP
90′ ČT24 čt 13.02. 20:05-20:58 ČT24 diskuze RF
Studio fotbal - Extra čt 13.02. 20:05-20:25 ČT sport fotbal PP
MS 2020 USA čt 13.02. 20:30-21:40 ČT sport rychlobrusleni AZ
Byznys ČT24 čt 13.02. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi RF
Sportovní zprávy čt 13.02. 21:40-21:55 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 14.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Sportovní zprávy 14.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma 14.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Biatlon: Studio 14.02. 14:15-14:35 ČT sport biatlon IH
Biatlon: MS 2020 Itálie 14.02. 14:35-16:00 ČT sport biatlon IH
Biatlon: Studio 14.02. 16:00-16:10 ČT sport biatlon IH
SK Dynamo České Budějovice - FK Mladá Boleslav 14.02. 17:40-20:20 ČT sport hokej DZ, AZ
Interview ČT24 14.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze RF
Události v kultuře 14.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
90′ ČT24 14.02. 20:05-21:28 ČT24 diskuze RF
Buly 14.02. 21:00-22:00 ČT sport hokej AZ
Sportovní zprávy 14.02. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi KB
MS 2020 USA so 15.02. 01:05-01:40 ČT sport rychlobrusleni KB
Regiony ČT24 so 15.02. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi KB
Archiv D: Teprve 15 let so 15.02. 11:25-12:31 ČT sport sport IH
Biatlon: Studio so 15.02. 14:15-14:35 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: MS 2020 Itálie so 15.02. 14:35-16:05 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: Studio so 15.02. 16:05-16:15 ČT sport biatlon AZ
SP Lotyšsko so 15.02. 16:15-16:55 ČT sport sport DZ
ČEZ City Cross Sprint Ostrava 2020 so 15.02. 17:00-18:30 ČT sport lyzovani NZ
USK Praha - ERA Basketball Nymburk so 15.02. 18:30-20:25 ČT sport basketbal JH
Události v kultuře so 15.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Hyde Park Civilizace so 15.02. 20:05-20:59 ČT24 diskuze VJ
MS 2020 USA so 15.02. 20:30-21:35 ČT sport rychlobrusleni AZ
Sportovní zprávy so 15.02. 21:35-21:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
MS 2020 USA so 15.02. 22:20-23:00 ČT sport rychlobrusleni RF
SP Lotyšsko so 15.02. 23:00-00:00 ČT sport sport RF
SP Lotyšsko ne 16.02. 09:00-10:05 ČT sport sport JH
SP Lotyšsko ne 16.02. 10:30-11:35 ČT sport sport JH
Otázky Václava Moravce ne 16.02. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
Biatlon: Studio ne 16.02. 12:30-12:50 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: MS 2020 Itálie ne 16.02. 12:50-13:40 ČT sport biatlon AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 16.02. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Biatlon: Studio ne 16.02. 13:40-13:55 ČT sport biatlon AZ
SP Lotyšsko ne 16.02. 14:00-15:00 ČT sport sport JH
Biatlon: Studio ne 16.02. 15:05-15:10 ČT sport biatlon RF
Biatlon: MS 2020 Itálie ne 16.02. 15:10-15:55 ČT sport biatlon RF
Biatlon: Studio ne 16.02. 15:55-16:05 ČT sport biatlon RF
HC Dynamo Pardubice - PSG Berani Zlín ne 16.02. 16:10-19:30 ČT sport hokej NZ, VJ
SP Lotyšsko ne 16.02. 19:35-20:25 ČT sport sport AZ
Události v kultuře ne 16.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 16.02. 20:05-20:57 ČT24 publicistika *, PP
MS 2020 USA ne 16.02. 20:28-21:15 ČT sport rychlobrusleni AZ
Studio fotbal - Dohráno ne 16.02. 21:30-22:00 ČT sport fotbal JN
168 hodin ne 16.02. 21:45-22:15 ČT1 publicistika *, PP
Sportovní zprávy ne 16.02. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi JN
Studio 6 po 17.02. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Sportovní zprávy po 17.02. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma po 17.02. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Hokej den poté po 17.02. 15:45-16:26 ČT sport hokej JH
VK Ostrava - Kladno volejbal cz po 17.02. 16:50-19:10 ČT sport volejbal PP,JH
Interview ČT24 po 17.02. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
FBC ČPP OSTRAVA - Hu-Fa PANTHERS OTROKOVICE po 17.02. 19:20-21:45 ČT sport florbal AZ, JH
Události v kultuře po 17.02. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
90′ ČT24 po 17.02. 20:05-21:28 ČT24 diskuze PP
Studio fotbal - Dohráno Plus po 17.02. 21:50-22:46 ČT sport fotbal AZ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php