Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 st 08.07. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Sportovní zprávy st 08.07. 12:25-12:30 ČT sport zpravodajstvi PP
Archiv D: Taxis na nultém kilometru st 08.07. 16:20-17:21 ČT sport sport PP
Slovan Bratislava - MFK Ružomberok st 08.07. 17:50-20:00 ČT sport fotbal RF
Interview ČT24 st 08.07. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
90′ ČT24 st 08.07. 20:05-21:58 ČT24 diskuze AZ
Studio fotbal - Dohráno st 08.07. 20:06-20:56 ČT sport fotbal VJ
Speciál st 08.07. 21:14-21:34 ČT sport motorismus JH
MM ČR v motokrosu Kaplice st 08.07. 21:35-22:06 ČT sport motorismus JH
M ČR v závodech do vrchu 2020 Vrbno pod Pradědem st 08.07. 22:06-22:21 ČT sport motorismus JH
Aktuálně st 08.07. 22:23-22:38 ČT sport motorismus JH
Studio 6 čt 09.07. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, AZ
Sportovní zprávy čt 09.07. 12:25-12:30 ČT sport zpravodajstvi AZ
Interview ČT24 čt 09.07. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 09.07. 20:05-21:58 ČT24 diskuze JH
Archiv Z 2000: Francie - Itálie čt 09.07. 20:15-21:55 ČT sport fotbal AZ
Studio 6 10.07. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Sportovní zprávy 10.07. 12:25-12:30 ČT sport zpravodajstvi JH
47. Rally Bohemia 2020 10.07. 12:30-12:35 ČT sport motorismus JH
47. Rally Bohemia 2020 10.07. 17:20-17:30 ČT sport motorismus PP
Interview ČT24 10.07. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 10.07. 20:05-21:58 ČT24 diskuze JH
Archiv Z 2004: Česko - Lotyšsko 10.07. 20:15-21:55 ČT sport fotbal PP
47. Rally Bohemia 2020 10.07. 22:00-22:10 ČT sport motorismus PP
47. Rally Bohemia 2020 so 11.07. 11:00-11:10 ČT sport motorismus VJ
47. Rally Bohemia 2020 so 11.07. 14:10-14:20 ČT sport motorismus VJ
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA so 11.07. 16:50-19:00 ČT sport fotbal PP
47. Rally Bohemia 2020 so 11.07. 20:30-20:40 ČT sport motorismus AZ
Archiv Z 2004: Česko - Nizozemsko so 11.07. 20:45-22:25 ČT sport fotbal AZ
47. Rally Bohemia 2020 ne 12.07. 10:40-10:50 ČT sport motorismus AZ
Otázky Václava Moravce ne 12.07. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce ne 12.07. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
47. Rally Bohemia 2020 ne 12.07. 14:10-14:20 ČT sport motorismus AZ
47. Rally Bohemia 2020 ne 12.07. 18:00-18:10 ČT sport motorismus JH
Události v kultuře ne 12.07. 20:00-20:20 ČT art zpravodajstvi DZ
Studio fotbal - Dohráno ne 12.07. 20:15-21:05 ČT sport fotbal JH
Archiv Z 2004: Česko - Německo ne 12.07. 21:10-22:50 ČT sport fotbal KB

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 st 01.07. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
Sportovní zprávy st 01.07. 12:25-12:30 ČT sport zpravodajstvi JH
Speciál st 01.07. 17:15-17:35 ČT sport motorismus PP
MM ČR v motokrosu Dalečín st 01.07. 17:35-18:05 ČT sport motorismus PP
M ČR rallyecross Sosnová st 01.07. 18:05-18:20 ČT sport motorismus PP
Pohár AČR na ploché dráze Praha st 01.07. 18:20-18:35 ČT sport motorismus PP
Interview ČT24 st 01.07. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
MM ČR supermoto Písek st 01.07. 18:35-18:50 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 01.07. 18:50-19:05 ČT sport motorismus PP
FC Slovan Liberec - AC Sparta Praha st 01.07. 19:40-22:45 ČT sport fotbal JH, PP
90′ ČT24 st 01.07. 20:05-21:58 ČT24 diskuze AZ
Česko - Polsko st 01.07. 22:55-00:55 ČT sport volejbal RF
Studio 6 čt 02.07. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, AZ
Sportovní zprávy čt 02.07. 12:25-12:30 ČT sport zpravodajstvi AZ
Interview ČT24 čt 02.07. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 02.07. 20:05-21:58 ČT24 diskuze JH
Anglické stříbro čt 02.07. 20:10-21:46 ČT sport fotbal KB
Archiv Z 1996: Česko - Německo čt 02.07. 21:50-00:01 ČT sport fotbal AZ
Studio 6 03.07. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, KB
Sportovní zprávy 03.07. 12:25-12:30 ČT sport zpravodajstvi AZ
inCycle 2020 03.07. 16:30-16:53 ČT sport cyklistika JH
Studio fotbal - Extra 03.07. 17:25-17:45 ČT sport fotbal RF
MFK Chrudim - FK Pardubice 03.07. 17:50-20:00 ČT sport fotbal RF
Interview ČT24 03.07. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 03.07. 20:05-21:58 ČT24 diskuze JH
Archiv Z 2000: Česko - Nizozemsko 03.07. 20:10-21:50 ČT sport fotbal VJ
Česko - Slovensko so 04.07. 10:25-14:00 ČT sport tenis PP, AZ
Slovensko - Česko so 04.07. 14:00-17:30 ČT sport tenis VJ, RF
I. kvalifikace na Velkou pardubickou so 04.07. 17:32-18:52 ČT sport sport JH
FK Mladá Boleslav - Bohemians Praha 1905 so 04.07. 19:30-22:20 ČT sport fotbal JH, AZ
Studio fotbal - Dohráno so 04.07. 22:35-23:20 ČT sport fotbal JH
Archiv Z 2000: Česko - Francie so 04.07. 23:25-01:05 ČT sport fotbal PP
Česko - Slovensko ne 05.07. 10:25-14:00 ČT sport tenis JH, AZ
Otázky Václava Moravce ne 05.07. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
Otázky Václava Moravce ne 05.07. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Slovensko - Česko ne 05.07. 14:00-19:50 ČT sport tenis JH, RF, PP
Události v kultuře ne 05.07. 20:00-20:20 ČT art zpravodajstvi DZ
Studio fotbal - Dohráno ne 05.07. 20:00-20:50 ČT sport fotbal AZ
Archiv Z 2000: Česko - Francie ne 05.07. 20:58-22:39 ČT sport fotbal KB
Memoriál Evy Palyzové po 06.07. 15:35-16:55 ČT sport sport JH
Interview ČT24 po 06.07. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Archiv Z 2000: Česko - Dánsko po 06.07. 20:15-21:56 ČT sport fotbal AZ
Studio fotbal - Dohráno Plus po 06.07. 22:00-22:55 ČT sport fotbal RF
Studio 6 út 07.07. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi JH, AZ
Sportovní zprávy út 07.07. 12:25-12:30 ČT sport zpravodajstvi PP
Interview ČT24 út 07.07. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio fotbal - Extra út 07.07. 19:05-19:25 ČT sport fotbal AZ
Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav út 07.07. 19:30-22:30 ČT sport fotbal AZ, JH
90′ ČT24 út 07.07. 20:05-21:58 ČT24 diskuze PP

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php