Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Týden v politice ne 26.01. 20:05-20:57 ČT24 publicistika *, PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 26.01. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce ne 26.01. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Regiony ČT24 so 25.01. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
90′ ČT24 24.01. 20:05-21:28 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 24.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 24.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Byznys ČT24 čt 23.01. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi JH
90′ ČT24 čt 23.01. 20:05-20:58 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 23.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 čt 23.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
90′ ČT24 st 22.01. 20:05-20:58 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 st 22.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Studio 6 st 22.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Byznys ČT24 út 21.01. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi PP
90′ ČT24 út 21.01. 20:05-20:58 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 21.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 út 21.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
90′ ČT24 po 20.01. 20:05-21:28 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 po 20.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 po 20.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Týden v politice ne 19.01. 20:05-20:57 ČT24 publicistika *, PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 19.01. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Otázky Václava Moravce ne 19.01. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
168 hodin ne 26.01. 21:25 ČT1 publicistika *, PP
Sama doma 24.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma čt 23.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma st 22.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma út 21.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma po 20.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
168 hodin ne 19.01. 21:25-21:55 ČT1 publicistika *, PP
ODM 2020: Snowboarding st 22.01. 12:25-12:30 ČT sport sport JH
ODM 2020: Studio st 22.01. 12:10-12:25 ČT sport sport JH
ODM 2020: Hokej st 22.01. 11:20-12:10 ČT sport hokej JH
ODM 2020: Rachlobruslení st 22.01. 11:10-11:20 ČT sport rychlobrusleni JH
ODM 2020: Snowboarding st 22.01. 11:05-11:10 ČT sport sport IH
ODM 2020: Alpské lyžování st 22.01. 10:20-11:05 ČT sport lyzovani IH
ODM 2020: Hokej st 22.01. 10:05-10:20 ČT sport hokej IH
ODM 2020: Lyžařský orientační běh st 22.01. 09:35-10:05 ČT sport lyzovani IH
ODM 2020: Lyžařský orientační běh st 22.01. 09:05-09:35 ČT sport lyzovani IH
ODM 2020: Studio st 22.01. 09:00-09:05 ČT sport sport IH
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko út 21.01. 22:35-23:25 ČT sport sport DZ
Sportovní zprávy út 21.01. 22:20-22:35 ČT sport zpravodajstvi JH
Technology Florbal MB - FbŠ Bohemians út 21.01. 19:50-22:15 ČT sport florbal AZ,JH
FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Ivanti Tigers Jižní Město út 21.01. 16:50-19:15 ČT sport florbal NZ, JH
ODM 2020: Studio út 21.01. 16:35-16:40 ČT sport sport NZ
ODM 2020: Karate út 21.01. 16:30-16:35 ČT sport sport NZ
ODM 2020: Hokej út 21.01. 15:45-16:30 ČT sport hokej JH
ODM 2020: Krasobruslení út 21.01. 14:25-15:45 ČT sport sport JH
ODM 2020: Alpské lyžování út 21.01. 14:15-14:25 ČT sport lyzovani PP
ODM 2020: Alpské lyžování út 21.01. 14:00-14:15 ČT sport lyzovani PP
ODM 2020: Studio út 21.01. 13:45-14:00 ČT sport sport PP
ODM 2020: Alpské lyžování út 21.01. 13:25-13:45 ČT sport lyzovani PP
ODM 2020: Krasobruslení út 21.01. 12:55-13:25 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Studio út 21.01. 12:45-12:55 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Snowboarding út 21.01. 12:35-12:45 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Krasobruslení út 21.01. 11:00-12:30 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Klasické lyžování út 21.01. 09:55-11:05 ČT sport lyzovani PP
ODM 2020: Alpské lyžování út 21.01. 09:15-09:55 ČT sport lyzovani IH
ODM 2020: Studio út 21.01. 09:00-09:15 ČT sport sport IH
Hokej den poté po 20.01. 21:40-22:21 ČT sport hokej JH
Sportovní zprávy po 20.01. 21:20-21:35 ČT sport zpravodajstvi JH
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko po 20.01. 17:30-18:20 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Studio po 20.01. 17:20-17:26 ČT sport sport PP
ODM 2020: Hokej po 20.01. 16:40-17:20 ČT sport hokej PP
ODM 2020: Krasobruslení po 20.01. 15:55-16:40 ČT sport sport PP
ODM 2020: Klávesové nástroje po 20.01. 15:50-15:55 ČT sport sport JH
ODM 2020: Studio po 20.01. 15:35-15:51 ČT sport sport JH
ODM 2020: Hokej po 20.01. 15:15-15:35 ČT sport hokej JH
ODM 2020: Krasobruslení po 20.01. 14:05-15:15 ČT sport sport JH
ODM 2020: Alpské lyžování po 20.01. 13:55-14:05 ČT sport lyzovani JH
ODM 2020: Snowboarding po 20.01. 12:55-13:55 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Snowboarding po 20.01. 12:30-12:56 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Slavnostní zahájení po 20.01. 12:10-12:31 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Studio po 20.01. 12:00-12:11 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Hokej po 20.01. 10:55-12:00 ČT sport hokej JH
ODM 2020: Snowboarding po 20.01. 10:25-10:55 ČT sport sport PP
ODM 2020: Hokej po 20.01. 09:55-10:25 ČT sport hokej PP
ODM 2020: Snowboarding po 20.01. 09:25-09:55 ČT sport sport PP
ODM 2020: Šachy po 20.01. 09:15-09:25 ČT sport sport PP
ODM 2020: Studio po 20.01. 09:00-09:16 ČT sport sport PP
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko ne 19.01. 20:45-21:35 ČT sport sport IH
BK Mladá Boleslav - Rytíři Kladno ne 19.01. 17:00-20:40 ČT sport hokej NZ, AZ
SP Francie ne 19.01. 15:20-16:25 ČT sport cyklistika JH
Biatlon: Studio ne 19.01. 15:10-15:20 ČT sport biatlon PP
Biatlon: SP Německo ne 19.01. 14:30-15:10 ČT sport biatlon PP
SP Francie ne 19.01. 13:50-14:25 ČT sport cyklistika PP
SP Česko ne 19.01. 12:56-13:51 ČT sport lyzovani JH
Biatlon: SP Německo ne 19.01. 12:05-12:55 ČT sport biatlon JH
Biatlon: Studio ne 19.01. 11:45-12:05 ČT sport biatlon JH
SP Česko ne 19.01. 11:00-11:45 ČT sport lyzovani AZ
Události v kultuře ne 26.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Události v kultuře so 25.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře 24.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 23.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře st 22.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře út 21.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Události v kultuře po 20.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře ne 19.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Kongres ODS so 18.01. 12:30-12:59 ČT24 politika DZ
Regiony ČT24 so 18.01. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
Kongres ODS so 18.01. 11:00-11:59 ČT24 politika JH
90′ ČT24 17.01. 20:05-21:28 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 17.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 17.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Byznys ČT24 čt 16.01. 21:00-21:30 ČT24 zpravodajstvi JH
90′ ČT24 čt 16.01. 20:05-20:58 ČT24 diskuze JH
Interview ČT24 čt 16.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Studio 6 čt 16.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
90′ ČT24 st 15.01. 20:05-20:58 ČT24 diskuze AZ
Interview ČT24 st 15.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Studio 6 st 15.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Byznys ČT24 út 14.01. 21:00 ČT24 zpravodajstvi PP
Fokus Václava Moravce út 14.01. 20:05-22:00 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 út 14.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 út 14.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
90′ ČT24 po 13.01. 20:05-21:28 ČT24 diskuze PP
Interview ČT24 po 13.01. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Studio 6 po 13.01. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Týden v politice ne 12.01. 20:05-21:02 ČT24 publicistika *, PP
Otázky Václava Moravce 2. část ne 12.01. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
Otázky Václava Moravce ne 12.01. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Sama doma 17.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma čt 16.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma st 15.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Sama doma út 14.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Sama doma po 13.01. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
168 hodin ne 12.01. 21:25-21:55 ČT1 publicistika *, PP
Sportovní zprávy so 18.01. 22:10-22:25 ČT sport zpravodajstvi PP
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko so 18.01. 17:05-17:55 ČT sport sport VJ
SP Rakousko so 18.01. 15:35-16:25 ČT sport sport VJ
SP Německo so 18.01. 14:15-15:35 ČT sport biatlon JN
SP Slovinsko so 18.01. 13:00-14:13 ČT sport sport JH
La Diagonela Engadin so 18.01. 12:30-13:00 ČT sport lyzovani JH
SP Česko so 18.01. 11:05-12:30 ČT sport lyzovani KB
La Diagonela Engadin so 18.01. 10:50-11:05 ČT sport lyzovani KB
SP Česko so 18.01. 09:35-10:50 ČT sport lyzovani PP
La Diagonela Engadin so 18.01. 09:00-09:35 ČT sport lyzovani PP
Dakar 2020 17.01. 22:30-23:00 ČT sport motorismus AZ
Buly 17.01. 21:00-22:00 ČT sport hokej AZ
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko 17.01. 20:05-20:55 ČT sport sport PP
SP Rakousko 17.01. 17:40-18:21 ČT sport sport AZ
Dakar za oponou 17.01. 17:30-17:35 ČT sport motorismus NZ
Dakarské ozvěny 17.01. 17:05-17:31 ČT sport motorismus NZ
SP Rakousko 17.01. 16:00-16:25 ČT sport sport NZ
Biatlon: Studio 17.01. 15:50-16:00 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: SP Německo 17.01. 14:20-15:50 ČT sport biatlon AZ
Biatlon: Studio 17.01. 14:00-14:20 ČT sport biatlon AZ
Dakar aktuálně 17.01. 12:50-12:53 ČT sport motorismus PP
Sportovní zprávy 17.01. 12:25-12:45 ČT sport zpravodajstvi PP
Sportovní zprávy čt 16.01. 22:35-22:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Dakar 2020 čt 16.01. 21:55-22:25 ČT sport motorismus AZ
SK Interobal Plzeň - Svarog FC Teplice čt 16.01. 17:50-19:55 ČT sport sport VJ
Dakar za oponou čt 16.01. 17:40-17:45 ČT sport motorismus JH
Dakarské ozvěny čt 16.01. 17:15-17:40 ČT sport motorismus JH
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko čt 16.01. 16:20-17:10 ČT sport sport PP
Biatlon: Studio čt 16.01. 15:50-16:00 ČT sport biatlon PP
Biatlon: SP Německo čt 16.01. 14:20-15:50 ČT sport biatlon PP
Biatlon: Studio čt 16.01. 14:00-14:20 ČT sport biatlon PP
Dakar aktuálně čt 16.01. 12:50-12:53 ČT sport motorismus JH
Sportovní zprávy čt 16.01. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sportovní zprávy st 15.01. 22:30-22:45 ČT sport zpravodajstvi PP
Dakar 2020 st 15.01. 21:50-22:20 ČT sport motorismus PP
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko st 15.01. 20:30-21:20 ČT sport sport PP
BK JIP Pardubice - BK Opava st 15.01. 17:30-20:30 ČT sport basketbal JH, VJ
Dakar za oponou st 15.01. 17:20-17:25 ČT sport motorismus IH
Dakarské ozvěny st 15.01. 16:55-17:20 ČT sport motorismus IH
Aktuálně st 15.01. 16:40-16:50 ČT sport motorismus JH
Speciál st 15.01. 16:20-16:40 ČT sport motorismus JH
Biatlon: Studio st 15.01. 15:50-16:00 ČT sport biatlon JH
Biatlon: SP Německo st 15.01. 14:20-15:50 ČT sport biatlon JH
Biatlon: Studio st 15.01. 14:00-14:20 ČT sport biatlon JH
Dakar aktuálně st 15.01. 12:53-12:56 ČT sport motorismus PP
Sportovní zprávy st 15.01. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi PP
Sportovní zprávy út 14.01. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi AZ
Dakar 2020 út 14.01. 21:25-21:55 ČT sport motorismus AZ
HC Škoda Plzeň - Bílí Tygři Liberec út 14.01. 17:20-20:10 ČT sport hokej JH, AZ
Dakar za oponou út 14.01. 17:12-17:17 ČT sport motorismus JN
Dakarské ozvěny út 14.01. 16:45-17:10 ČT sport motorismus JN
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko út 14.01. 15:35-16:25 ČT sport sport JH
Dakar aktuálně út 14.01. 12:53-12:57 ČT sport motorismus AZ
Sportovní zprávy út 14.01. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Dakar 2020 po 13.01. 22:11-22:41 ČT sport motorismus JH
UNIQA Extraliga po 13.01. 19:20-21:40 ČT sport volejbal AZ, JH
TJ Sokol Královské Vinohrady - Sokoli Pardubice po 13.01. 16:50-19:15 ČT sport florbal PP, RF
Dakar za oponou po 13.01. 16:41-16:46 ČT sport motorismus JH
Dakarské ozvěny po 13.01. 16:15-16:41 ČT sport motorismus JH
Hokej den poté po 13.01. 15:30-16:11 ČT sport hokej JH
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko po 13.01. 14:15-15:05 ČT sport sport AZ
Dakar aktuálně po 13.01. 12:47-12:50 ČT sport motorismus AZ
Sportovní zprávy po 13.01. 12:25-12:45 ČT sport zpravodajstvi AZ
SP Francie ne 12.01. 23:35-00:28 ČT sport sport JH
SP Francie ne 12.01. 23:19-23:34 ČT sport sport JH
Dakar za oponou ne 12.01. 23:11-23:16 ČT sport motorismus JH
Dakar 2020 ne 12.01. 22:43-23:13 ČT sport motorismus JH
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko ne 12.01. 21:19-22:09 ČT sport sport PP
Pohár mistrů 2020 ne 12.01. 19:30-21:15 ČT sport florbal AZ
Bílí Tygři Liberec - HC Kometa Brno ne 12.01. 16:00-19:30 ČT sport hokej NZ, JH
ME 2020 Nizozemsko ne 12.01. 15:25-15:55 ČT sport rychlobrusleni KB
Biatlon: Studio ne 12.01. 15:15-15:20 ČT sport biatlon JH
Biatlon: SP Německo ne 12.01. 14:20-15:15 ČT sport biatlon JH
Biatlon: Studio ne 12.01. 14:10-14:20 ČT sport biatlon JH
Dakarské ozvěny ne 12.01. 13:40-14:05 ČT sport motorismus JH
Biatlon: Studio ne 12.01. 13:30-13:40 ČT sport biatlon VJ
Biatlon: SP Německo ne 12.01. 12:35-13:30 ČT sport biatlon VJ
Biatlon: Studio ne 12.01. 12:20-12:35 ČT sport biatlon VJ
M ČR 2020 Jičín ne 12.01. 10:55-12:15 ČT sport cyklistika RF
Dakar aktuálně ne 12.01. 10:50-10:53 ČT sport motorismus RF
Události v kultuře so 18.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Události v kultuře 17.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře čt 16.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře st 15.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Události v kultuře út 14.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Události v kultuře po 13.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Události v kultuře ne 12.01. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php