Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 út 22.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
Sportovní zprávy út 22.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma út 22.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
Rytíři Kladno - HC Kometa Brno út 22.10. 17:20-20:10 ČT sport hokej NZ, JH
Interview ČT24 út 22.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 út 22.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 22.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
VK UP Olomouc - Chimik Južnyj út 22.10. 20:15-22:35 ČT sport volejbal AZ, JH
Sportovní zprávy út 22.10. 22:40-22:55 ČT sport zpravodajstvi JH
Liga mistrů UEFA út 22.10. 23:00-00:00 ČT sport fotbal AZ
Studio 6 st 23.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sama doma st 23.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Speciál st 23.10. 16:55-17:15 ČT sport motorismus JH
Drifting MM ČR Most st 23.10. 17:15-17:30 ČT sport motorismus JH
MM ČR Enduro Jinín st 23.10. 17:30-17:45 ČT sport motorismus JH
OffROAD Maraton Janovice nad Úhlavou st 23.10. 17:45-18:00 ČT sport motorismus JH
Aktuálně st 23.10. 18:00-18:10 ČT sport motorismus JH
HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary st 23.10. 18:20-21:10 ČT sport hokej NZ, JH
Interview ČT24 st 23.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
90′ ČT24 st 23.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 23.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
KP Brno - Botas SK st 23.10. 21:15-22:55 ČT sport basketbal PP
Liga mistrů UEFA st 23.10. 23:00-00:00 ČT sport fotbal JH
Studio 6 čt 24.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sportovní zprávy čt 24.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi KB
Sama doma čt 24.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
IJF World Tour 2019 Spojené arabské emiráty čt 24.10. 15:00-17:30 ČT sport sport PP, JH
Interview ČT24 čt 24.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 24.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 24.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Studio fotbal - Extra čt 24.10. 20:15-20:35 ČT sport fotbal AZ
PSV Eindhoven - LASK Linec čt 24.10. 20:40-23:50 ČT sport fotbal AZ, VJ
Studio 6 25.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Sportovní zprávy 25.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma 25.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
IJF World Tour 2019 Spojené arabské emiráty 25.10. 15:00-17:00 ČT sport sport PP
FK Jablonec - FK Teplice 25.10. 17:40-20:20 ČT sport fotbal PP, AZ
Interview ČT24 25.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 25.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 25.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Buly 25.10. 21:00-22:00 ČT sport hokej AZ
Sportovní zprávy 25.10. 22:00-22:15 ČT sport zpravodajstvi AZ
Kanadská brusle 25.10. 22:20-00:20 ČT sport sport RF
MS 2019 Japonsko so 26.10. 09:45-12:00 ČT sport sport IH
Regiony ČT24 so 26.10. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
FK Viktoria Žižkov - FC Zbrojovka Brno so 26.10. 12:50-14:55 ČT sport fotbal AZ
IJF World Tour 2019 Spojené arabské emiráty so 26.10. 15:00-17:30 ČT sport sport JH, DZ
Superfinále extraligy družstev so 26.10. 17:30-21:00 ČT sport sport DT, AZ
Události v kultuře so 26.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
StarDance X ...když hvězdy tančí so 26.10. 20:00-21:51 ČT1 zabava PP
Sportovní zprávy so 26.10. 21:35-21:50 ČT sport zpravodajstvi KB
Kanadská brusle so 26.10. 21:55-00:15 ČT sport sport KB, AZ
Kanadská brusle ne 27.10. 01:50-03:15 ČT sport sport RF
Kanadská brusle ne 27.10. 03:25-05:25 ČT sport sport PP
Finále SP 2019 Čína ne 27.10. 07:40-09:00 ČT sport sport DZ
MS 2019 Japonsko ne 27.10. 09:45-12:00 ČT sport sport DT
Otázky Václava Moravce ne 27.10. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
Finstal Lučina - FK Baník Albrechtice ne 27.10. 12:05-14:15 ČT sport fotbal JH
Otázky Václava Moravce 2. část ne 27.10. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
99. Cena prezidenta republiky ne 27.10. 14:25-15:50 ČT sport sport IH
Kanadská brusle ne 27.10. 15:55-16:45 ČT sport sport JN
HC Dynamo Pardubice - BK Mladá Boleslav ne 27.10. 17:40-21:25 ČT sport hokej JH, AZ
Události v kultuře ne 27.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 27.10. 20:03 ČT24 publicistika *, PP
168 hodin ne 27.10. 21:20 ČT1 publicistika *, PP
Studio fotbal - Dohráno ne 27.10. 21:30-22:05 ČT sport fotbal KB
Sportovní zprávy ne 27.10. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi KB

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 út 15.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, KB
Sportovní zprávy út 15.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma út 15.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
MS 2019 Japonsko út 15.10. 17:25-18:13 ČT sport sport RF
HC Sparta Praha - HC VERVA Litvínov út 15.10. 18:20-21:10 ČT sport hokej JH, AZ
Interview ČT24 út 15.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Fokus Václava Moravce út 15.10. 20:00-22:00 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 15.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Sportovní zprávy út 15.10. 21:15-21:30 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 st 16.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, PP
Sportovní zprávy st 16.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma st 16.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
HCB Karviná - HC Dukla Praha st 16.10. 18:00-19:50 ČT sport hazena JH
Interview ČT24 st 16.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Speciál st 16.10. 19:55-20:15 ČT sport motorismus PP
90′ ČT24 st 16.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 16.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
MM ČR side a čtyřkolek Horní Újezd st 16.10. 20:15-20:35 ČT sport motorismus PP
Plochá dráha Březolupy st 16.10. 20:35-20:50 ČT sport motorismus PP
Aktuálně st 16.10. 20:50-21:00 ČT sport motorismus PP
Studio fotbal - Dohráno Plus st 16.10. 21:10-21:57 ČT sport fotbal JH
Sportovní zprávy st 16.10. 21:55-22:10 ČT sport zpravodajstvi JH
Studio 6 čt 17.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi RF, AZ
Sportovní zprávy čt 17.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Sama doma čt 17.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava AZ
Studio fotbal - Extra čt 17.10. 17:35-17:55 ČT sport fotbal KB
FK ERA-PACK Chrudim - SK Slavia Praha čt 17.10. 18:00-20:00 ČT sport sport PP
Interview ČT24 čt 17.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
90′ ČT24 čt 17.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 17.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
MS 2019 Nizozemsko čt 17.10. 20:15-21:15 ČT sport sport AZ
Sportovní zprávy čt 17.10. 22:05-22:20 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 18.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, PP
Sportovní zprávy 18.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma 18.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava JH
FK Ústí nad Labem - MFK Chrudim 18.10. 17:50-20:00 ČT sport fotbal PP
Interview ČT24 18.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Tiché hrozby: Blízký vesmír 18.10. 20:00-20:26 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 18.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Česko - Finsko 18.10. 20:05-22:30 ČT sport florbal AZ, PP
Buly 18.10. 22:30-23:30 ČT sport hokej AZ
Americká brusle 18.10. 23:35-01:05 ČT sport sport PP
Anglie - Austrálie so 19.10. 09:00-11:15 ČT sport sport RF
Britští poslanci hlasují o brexitu so 19.10. 10:30-11:58 ČT24 politika JH
Nový Zéland - Irsko so 19.10. 12:00-14:15 ČT sport sport AZ
Regiony ČT24 so 19.10. 13:05-13:57 ČT24 zpravodajstvi VJ
FC Slovan Liberec - FK Jablonec so 19.10. 14:20-16:30 ČT sport fotbal DT
Česko - Švýcarsko so 19.10. 16:30-18:45 ČT sport florbal NZ, AZ
Hlasování o brexitové dohodě so 19.10. 18:00-18:55 ČT24 politika PP
Události v kultuře so 19.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
StarDance X ...když hvězdy tančí so 19.10. 20:00-21:56 ČT1 zabava PP
Americká brusle so 19.10. 23:35-01:55 ČT sport sport DZ, JH
Americká brusle ne 20.10. 05:55-07:55 ČT sport sport RF
Wales - Francie ne 20.10. 09:00-11:15 ČT sport sport NZ
Otázky Václava Moravce ne 20.10. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
Japonsko - Jihoafrická republika ne 20.10. 12:00-14:15 ČT sport sport AZ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 20.10. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Cena zimního favorita ne 20.10. 14:20-15:50 ČT sport sport PP
Plzeňské sprinty ne 20.10. 15:55-16:55 ČT sport sport VJ
HC Oceláři Třinec - Bílí Tygři Liberec ne 20.10. 17:00-20:30 ČT sport hokej AZ, JH
Události v kultuře ne 20.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 20.10. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
SP Švýcarsko ne 20.10. 20:46-21:43 ČT sport cyklistika JN
168 hodin ne 20.10. 21:35-22:05 ČT1 publicistika *, PP
Studio fotbal - Dohráno ne 20.10. 21:56-22:31 ČT sport fotbal KB
SP Švýcarsko ne 20.10. 22:36-23:46 ČT sport cyklistika JH
Studio 6 po 21.10. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Sportovní zprávy po 21.10. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Sama doma po 21.10. 12:30-14:00 ČT1 zabava PP
Hokej den poté po 21.10. 16:05-16:47 ČT sport hokej JH
Technology Florbal MB - 1. SC TEMPISH Vítkovice po 21.10. 16:50-19:15 ČT sport florbal PP, JH
Interview ČT24 po 21.10. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
VK Ostrava - VK Jihostroj České Budějovice po 21.10. 19:20-21:40 ČT sport volejbal AZ, JH
90′ ČT24 po 21.10. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře po 21.10. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi RF
Studio fotbal - Dohráno Plus po 21.10. 21:41-21:44 ČT sport fotbal RF
MS 2019 Japonsko po 21.10. 22:40-23:28 ČT sport sport VJ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php