Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Český den v Tokiu so 31.07. 22:30-23:30 ČT sport sport AZ
Český den v Tokiu 30.07. 22:00 ČT sport sport PP, AZ
Judo 30.07. 21:00 ČT sport sport PP
Vodní slalom 30.07. 20:00 ČT sport sport PP
Lukostřelba: semifinále / finále / ženy 30.07. 19:00-20:00 ČT sport sport VJ
Hodina z Tokia so 31.07. 18:00-19:00 ČT sport sport AZ
Hodina z Tokia 30.07. 18:00-19:00 ČT sport sport NZ
Judo so 31.07. 15:45-17:00 ČT sport sport JH
Tenis: semifinále / dvouhra - muži 30.07. 15:30-16:15 ČT sport sport JH
Plavání 30.07. 15:00-15:25 ČT sport sport JH
Stolní tenis 30.07. 14:00-15:00 ČT sport sport JH
Atletika 30.07. 12:20-14:00 ČT sport sport AZ
Atletika so 31.07. 12:15-14:00 ČT sport sport AZ
Judo 30.07. 11:45-12:20 ČT sport sport PP
Judo 30.07. 10:22-11:00 ČT sport sport PP
Tenis / DVOUHRA muži, SEMIFINÁLE 30.07. 10:00-10:35 ČT sport sport PP
Zprávy z Tokia so 31.07. 09:50-10:50 ČT sport sport VJ
Střelba so 31.07. 09:00-09:50 ČT sport sport VJ
Vodní slalom 30.07. 09:00-10:00 ČT sport sport IH
Tenis / DVOUHRA muži, SEMIFINÁLE 30.07. 08:10-09:00 ČT sport sport IH
Zprávy z Tokia 30.07. 08:00-08:10 ČT sport sport IH
Zprávy z Tokia so 31.07. 07:00-08:00 ČT sport sport NZ
Vodní slalom 30.07. 07:00-08:00 ČT sport sport PP
Judo 30.07. 05:40-06:55 ČT sport sport RF
Jezdectví: VŠESTRANNOST, DREZÚRA 30.07. 05:30-05:40 ČT sport sport RF
Atletika / ROZBĚHY 400M PŘ. 30.07. 05:10-05:30 ČT sport sport RF
Atletika so 31.07. 04:35-05:00 ČT sport sport DZ
Plavání ne 01.08. 04:25-05:20 ČT sport sport PP
Plavání 30.07. 03:40-05:10 ČT sport sport JH
Atletika ne 01.08. 03:35-04:25 ČT sport sport PP
Plavání so 31.07. 03:30-04:35 ČT sport sport DZ
Jezdectví so 31.07. 02:35-03:30 ČT sport sport JH
Veslování 30.07. 02:30-03:40 ČT sport sport DZ
Atletika so 31.07. 02:00-02:35 ČT sport sport JH
Jezdectví ne 01.08. 00:45-03:35 ČT sport sport RF, JH
Triatlon so 31.07. 00:30-02:00 ČT sport sport DZ

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Triatlon po 26.07. 23:30-01:45 ČT sport sport KB
Triatlon ne 25.07. 23:30-01:40 ČT sport sport JN
Olympijský večer z Prahy ne 25.07. 21:00-22:30 ČT sport sport AZ
Olympijský večer z Prahy 23.07. 21:00-22:00 ČT sport sport VJ
Olympijský večer z Prahy po 26.07. 20:00-21:30 ČT sport sport KB
Olympijský večer z Prahy po 26.07. 19:50 ČT sport sport AZ
Judo út 27.07. 19:00-19:30 ČT sport sport VJ
Skateboarding ne 25.07. 19:00-20:00 ČT sport sport AZ
Vybraný záznam so 24.07. 19:00 ČT sport sport PP
Hodina z Tokia čt 29.07. 18:00-19:00 ČT sport sport AZ
Hodina z Tokia st 28.07. 18:00-19:00 ČT sport sport NZ
Hodina z Tokia út 27.07. 18:00-19:00 ČT sport sport NZ
Hodina z Tokia po 26.07. 18:00-19:00 ČT sport sport AZ
Hodina z Tokia ne 25.07. 18:00-19:00 ČT sport sport RF
Hodina z Tokia so 24.07. 18:00-18:44 ČT sport sport AZ
Plavání: FINÁLE 200 mot.muži, 200 poloh.ženy, 1.500 muži, 4x200 v.zp. Muži st 28.07. 17:20-18:00 ČT sport sport JH
Plavání: ROZPLAVBY, 100m v.zp. Ženy, 200m ZNAK muži, 200m PRSA ženy st 28.07. 17:00-17:20 ČT sport sport JH
Gymnastika st 28.07. 16:00-17:00 ČT sport sport AZ
Softball út 27.07. 15:10-16:10 ČT sport sport JH, IH
Plavání po 26.07. 15:10-15:20 ČT sport sport JH
Stolní tenis čt 29.07. 15:05-16:10 ČT sport sport RF
Šerm ne 25.07. 14:50-15:00 ČT sport sport PP
Plavání ne 25.07. 13:50-14:00 ČT sport sport JH
Gymnastika čt 29.07. 13:00-15:05 ČT sport sport PP
Zahajovací ceremoniál 23.07. 13:00-16:30 ČT sport sport JH, PP
Gymnastika út 27.07. 12:45-15:10 ČT sport sport AZ, JH
Cyklistika ne 25.07. 12:30-13:50 ČT sport sport JH
Gymnastika st 28.07. 12:15-14:00 ČT sport sport AZ
Zprávy z Tokia st 28.07. 12:00-12:15 ČT sport sport IH
Surfing út 27.07. 12:00-12:45 ČT sport sport AZ
Gymnastika po 26.07. 12:00-15:00 ČT sport sport AZ, JH
Gymnastika ne 25.07. 12:00-12:30 ČT sport sport JH
Plavání so 24.07. 12:00-14:25 ČT sport sport JH, VJ
Hodina z Tokia 23.07. 12:00-13:00 ČT sport sport PP
Vodní slalom po 26.07. 11:30-12:00 ČT sport sport JH
Střelba po 26.07. 11:30 ČT sport sport JH
Střelba ne 25.07. 11:30-12:00 ČT sport sport AZ
Lukostřelba 23.07. 11:30-12:00 ČT sport sport AZ
Střelba út 27.07. 11:00-12:00 ČT sport sport PP
Střelba po 26.07. 11:00-11:30 ČT sport sport JH
Plavání ne 25.07. 11:00-11:30 ČT sport sport AZ
Gymnastika so 24.07. 11:00-12:00 ČT sport sport PP
Veslování 23.07. 11:00-11:30 ČT sport sport AZ
Vodní slalom st 28.07. 10:51-11:01 ČT sport sport DT
Zprávy z Tokia so 24.07. 10:50-10:55 ČT sport sport PP
Šerm ne 25.07. 10:45-11:00 ČT sport sport AZ
Vodní slalom st 28.07. 10:41-10:51 ČT sport sport DT
Judo st 28.07. 10:31-10:41 ČT sport sport DT
Ragby st 28.07. 10:30-12:00 ČT sport sport DT, IH
Vodní slalom čt 29.07. 10:20-11:20 ČT sport sport AZ, JH
Střelba po 26.07. 10:15-11:00 ČT sport sport JH
Veslování ne 25.07. 10:15-10:45 ČT sport sport AZ
Vodní slalom ne 25.07. 10:05-10:15 ČT sport sport AZ
Zprávy z Tokia po 26.07. 10:00-10:15 ČT sport sport JH
Zprávy z Tokia ne 25.07. 10:00-10:05 ČT sport sport AZ
Střelba čt 29.07. 09:20-10:20 ČT sport sport AZ
Stolní tenis: Matelová - Paranangová ne 25.07. 09:15-10:00 ČT sport sport VJ
Vodní slalom út 27.07. 09:00-10:00 ČT sport sport PP
Vodní slalom út 27.07. 09:00-10:00 ČT sport sport JH
Stolní tenis: Jančařík - Gerasimenko ne 25.07. 08:35-09:15 ČT sport sport VJ
Vodní slalom ne 25.07. 08:30-08:35 ČT sport sport VJ
Stolní tenis so 24.07. 08:30 ČT sport sport AZ
Tenis: K. Siniaková, B. Krejčíková - J. Vesninová, V. Kuděrmetovová čt 29.07. 08:00-09:20 ČT sport sport IH
Zprávy z Tokia čt 29.07. 07:55-08:00 ČT sport sport IH
Zprávy z Tokia po 26.07. 07:45-08:00 ČT sport sport NZ
Surfing Finále út 27.07. 07:15-07:55 ČT sport sport PP
Vodní slalom čt 29.07. 07:00 ČT sport sport DT, IH
Cyklistika časovka - muži st 28.07. 07:00-10:30 ČT sport sport KB, RF, DT
Zprávy z Tokia út 27.07. 07:00-07:15 ČT sport sport PP
Vodní slalom po 26.07. 07:00-07:45 ČT sport sport NZ
Gymnastika ne 25.07. 07:00 ČT sport sport KB
Zprávy z Tokia so 24.07. 07:00 ČT sport sport DZ
Zprávy z Tokia út 27.07. 06:50-07:00 ČT sport sport RF
Zprávy z Tokia po 26.07. 06:50 ČT sport sport AZ
Stolní tenis út 27.07. 06:30 ČT sport sport RF
Veslování út 27.07. 06:00 ČT sport sport RF
Stolní tenis po 26.07. 06:00 ČT sport sport AZ
Vodní slalom ne 25.07. 06:00 ČT sport sport KB
Lukostřelba út 27.07. 05:30 ČT sport sport RF
Šerm ne 25.07. 05:30-06:00 ČT sport sport PP
Tenis po 26.07. 05:10 ČT sport sport PP
Plavání ne 25.07. 05:00-05:30 ČT sport sport PP
Plavání po 26.07. 04:25 ČT sport sport PP
Veslování so 24.07. 04:25-04:35 ČT sport sport RF
Veslování ne 25.07. 04:00-04:20 ČT sport sport RF
Střelba so 24.07. 03:45-04:25 ČT sport sport RF
Plavání čt 29.07. 03:30-06:10 ČT sport sport KB, PP
Plavání st 28.07. 03:30-06:05 ČT sport sport JH, PP
Plavání út 27.07. 03:30-05:25 ČT sport sport JN
Veslování po 26.07. 03:25 ČT sport sport JH
Gymnastika so 24.07. 03:00-03:45 ČT sport sport KB
Šerm po 26.07. 02:25 ČT sport sport JH
Veslování čt 29.07. 02:15-03:25 ČT sport sport JH
Veslování st 28.07. 02:15-03:25 ČT sport sport JH
Český den v Tokiu ne 25.07. 02:00 ČT sport sport JH
Veslování so 24.07. 01:40-02:20 ČT sport sport KB

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php