Titulkování živého vysílání ČT

firmou SpeechTech, s.r.o. ve spolupráci se Západočeskou univerzitou v Plzni



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Sportovní zprávy út 05.03. 12:24-12:50 ČT sport sport JB
Volejbal: Volejbal Brno - Black Volley Beskydy út 05.03. 16:20-18:34 ČT sport sport JB, AV
Sportovní zprávy 08.03. 12:25-12:50 ČT sport sport JB
Studio ČT sport so 09.03. 09:15-09:30 ČT sport sport IH
Studio ČT sport so 09.03. 12:20-12:30 ČT sport sport PP

Titulkováno za poslední měsíc
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Sportovní zprávy po 05.02. 12:25-12:50 ČT sport sport AV
Studio Time Out po 05.02. 21:00-22:00 ČT sport sport JH
Sportovní zprávy út 06.02. 12:24-12:49 ČT sport sport JB
Studio MS biatlon út 06.02. 18:45-19:00 ČT sport sport AV
Studio MS biatlon út 06.02. 19:20-19:30 ČT sport sport AV
Sportovní zprávy st 07.02. 12:24-12:40 ČT sport sport JB
Biatlon exkluziv st 07.02. 12:42-12:58 ČT sport sport JB
Sportovní zprávy čt 08.02. 12:24-12:40 ČT sport sport JB
Biatlon exkluziv čt 08.02. 12:42-13:01 ČT sport sport JB
Sportovní zprávy 09.02. 12:25-12:40 ČT sport sport JB
Biatlon exkluziv 09.02. 12:40-12:55 ČT sport sport JB
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě so 10.02. 14:50-15:10 ČT sport sport RF
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě so 10.02. 18:20-18:45 ČT sport sport AV
Studio ČT sport - Bedřichov ne 11.02. 10:45-11:00 ČT sport sport AV
Švýcarsko - Česko ne 11.02. 11:50-14:30 ČT2 sport AV, JH
Studio ČT sport ne 11.02. 12:10-12:30 ČT sport sport PP
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě ne 11.02. 14:00-14:30 ČT sport sport RF
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě ne 11.02. 15:10-15:30 ČT sport sport RF
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě ne 11.02. 16:35-17:05 ČT sport sport AV
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě ne 11.02. 17:45-18:00 ČT sport sport JB
Sportovní zprávy po 12.02. 12:25-12:40 ČT sport sport JB
Biatlon exkluziv po 12.02. 12:40-12:56 ČT sport sport JB
Studio Time Out po 12.02. 21:15-22:15 ČT sport sport VJ
Sportovní zprávy út 13.02. 12:25-12:40 ČT sport sport JB
Biatlon exkluziv út 13.02. 12:40-13:01 ČT sport sport JB
Sportovní zprávy st 14.02. 12:25-12:40 ČT sport sport JH
Biatlon exkluziv st 14.02. 12:40-13:00 ČT sport sport JH
Sportovní zprávy čt 15.02. 12:25-12:40 ČT sport sport JB
Biatlon exkluziv čt 15.02. 12:40-13:00 ČT sport sport JB
Biatlon exkluziv 16.02. 13:00-13:20 ČT sport sport JB
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě so 17.02. 10:10-10:30 ČT sport sport AV
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě so 17.02. 13:15-13:45 ČT sport sport IH
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě so 17.02. 15:00-15:25 ČT sport sport AV
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě so 17.02. 16:00-16:30 ČT sport sport RF
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě so 17.02. 17:45-18:10 ČT sport sport AV
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě ne 18.02. 10:15-10:30 ČT sport sport JB
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě ne 18.02. 13:45-14:15 ČT sport sport JB
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě ne 18.02. 15:00-15:20 ČT sport sport JB
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě ne 18.02. 16:00-16:30 ČT sport sport AV
Studio ČT sport - Nové Město na Moravě ne 18.02. 17:10-17:35 ČT sport sport AV
Sportovní zprávy po 19.02. 12:25-12:50 ČT sport sport JB
Studio Time Out po 19.02. 21:00-22:00 ČT sport sport JH
Sportovní zprávy út 20.02. 12:24-12:49 ČT sport sport JB
Olympiáda dětí a mládeže 2024 út 20.02. 16:23-16:49 ČT sport sport IH
Sportovní zprávy st 21.02. 12:24-12:49 ČT sport sport IH
MS Německo 23.02. 12:20-13:00 ČT sport sport JB
Studio ČT sport so 24.02. 10:40-11:00 ČT sport sport AV
Studio ČT sport so 24.02. 12:45-13:00 ČT sport sport IH
Studio ČT sport so 24.02. 14:20-14:35 ČT sport sport IH
Studio ČT sport so 24.02. 15:40-16:00 ČT sport sport AZ
Letecký sportovec roku 2023 so 24.02. 20:15-21:45 ČT sport sport DT
Studio ČT sport ne 25.02. 10:40-11:00 ČT sport sport AV
Studio ČT sport ne 25.02. 12:45-13:00 ČT sport sport JB
Studio ČT sport ne 25.02. 14:20-14:35 ČT sport sport AV
Sportovní zprávy po 26.02. 12:24-12:50 ČT sport sport JB
Studio Time Out po 26.02. 22:20-23:20 ČT sport sport JB
Sportovní zprávy út 27.02. 12:25-12:50 ČT sport sport AV
Sportovní zprávy st 28.02. 12:25-12:50 ČT sport sport JH
Studio ČT sport so 02.03. 08:45-09:00 ČT sport sport IH
HMS Skotsko 2024 so 02.03. 10:50-14:00 ČT2 sport PP, EK
Studio ČT sport so 02.03. 14:00-14:15 ČT sport sport AZ
Studio ČT sport so 02.03. 15:10-15:20 ČT sport sport AV
Studio ČT sport so 02.03. 16:00-16:15 ČT sport sport AV
Studio ČT sport ne 03.03. 07:45-08:00 ČT sport sport IH
HMS Skotsko 2024 ne 03.03. 11:00-14:00 ČT2 sport PP, NZ
Studio ČT sport ne 03.03. 12:30-12:45 ČT sport sport AV
Studio ČT sport ne 03.03. 13:25-13:40 ČT sport sport AV
Studio ČT sport ne 03.03. 14:30-14:45 ČT sport sport JH
Sportovní zprávy po 04.03. 12:25-12:50 ČT sport sport JB
Studio Time Out po 04.03. 21:00-22:00 ČT sport sport JH