Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
ODM 2020: Studio út 21.01. 09:00-09:15 ČT sport sport IH
ODM 2020: Krasobruslení út 21.01. 11:05-12:35 ČT sport sport PP
ODM 2020: Snowboarding út 21.01. 12:35-12:45 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Studio út 21.01. 12:45-12:55 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Krasobruslení út 21.01. 12:55-13:25 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Studio út 21.01. 13:45-14:00 ČT sport sport PP
ODM 2020: Krasobruslení út 21.01. 14:25-15:45 ČT sport sport JH
ODM 2020: Karate út 21.01. 16:30-16:35 ČT sport sport NZ
ODM 2020: Studio út 21.01. 16:35-16:40 ČT sport sport NZ
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko út 21.01. 22:39-23:29 ČT sport sport DZ
ODM 2020: Studio st 22.01. 09:00-09:05 ČT sport sport IH
ODM 2020: Snowboarding st 22.01. 11:05-11:10 ČT sport sport IH
ODM 2020: Studio st 22.01. 12:10-12:25 ČT sport sport JH
ODM 2020: Snowboarding st 22.01. 12:25-12:30 ČT sport sport JH
ODM 2020: Studio st 22.01. 14:00-14:10 ČT sport sport PP
ODM 2020: Studio st 22.01. 15:05-15:15 ČT sport sport PP
ME 2020 Rakousko st 22.01. 15:20-17:05 ČT sport sport KB
ME 2020 Rakousko st 22.01. 19:10-22:20 ČT sport sport VJ, JN
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko st 22.01. 22:40-23:30 ČT sport sport RF
ODM 2020: Studio čt 23.01. 08:55-09:00 ČT sport sport IH
ODM 2020: Studio čt 23.01. 09:25-09:35 ČT sport sport IH
ODM 2020: Snowboarding čt 23.01. 10:25-10:35 ČT sport sport PP
ODM 2020: Studio čt 23.01. 11:35-11:45 ČT sport sport JH
ME 2020 Rakousko čt 23.01. 16:00-17:05 ČT sport sport NZ
ODM 2020: Studio čt 23.01. 18:10-18:25 ČT sport sport JN
ME 2020 Rakousko čt 23.01. 18:30-22:35 ČT sport sport JN, AZ
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko čt 23.01. 22:35-23:25 ČT sport sport RF
SP Německo 24.01. 13:20-14:05 ČT sport sport PP
ME 2020 Rakousko 24.01. 15:55-17:25 ČT sport sport KB
IJF World Tour 2020 Izrael 24.01. 17:30-18:45 ČT sport sport PP
ME 2020 Rakousko 24.01. 18:50-22:00 ČT sport sport AZ, VJ
ME 2020 Rakousko so 25.01. 15:00-17:00 ČT2 sport KB
SP Německo so 25.01. 16:30-17:35 ČT sport sport NZ
IJF World Tour 2020 Izrael so 25.01. 17:35-18:30 ČT sport sport VJ
ME 2020 Rakousko so 25.01. 18:30-22:35 ČT sport sport AZ, JH
SP Kanada so 25.01. 22:35-00:05 ČT sport sport PP
ME 2020 Rakousko ne 26.01. 14:25-17:00 ČT2 sport PP, KB
SP Německo ne 26.01. 15:50-16:55 ČT sport sport JH

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko út 14.01. 15:35-16:25 ČT sport sport JH
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko st 15.01. 20:30-21:20 ČT sport sport PP
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko čt 16.01. 16:20-17:10 ČT sport sport PP
SK Interobal Plzeň - Svarog FC Teplice čt 16.01. 17:50-19:55 ČT sport sport VJ
SP Rakousko 17.01. 16:00-16:25 ČT sport sport NZ
SP Rakousko 17.01. 17:40-18:21 ČT sport sport AZ
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko 17.01. 20:05-20:55 ČT sport sport PP
SP Slovinsko so 18.01. 13:00-14:13 ČT sport sport JH
SP Rakousko so 18.01. 15:35-16:25 ČT sport sport VJ
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko so 18.01. 17:05-17:55 ČT sport sport VJ
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko ne 19.01. 20:45-21:35 ČT sport sport IH
ODM 2020: Studio po 20.01. 09:00-09:16 ČT sport sport PP
ODM 2020: Šachy po 20.01. 09:16-09:26 ČT sport sport PP
ODM 2020: Snowboarding po 20.01. 09:27-09:57 ČT sport sport PP
ODM 2020: Snowboarding po 20.01. 10:29-10:59 ČT sport sport PP
ODM 2020: Studio po 20.01. 12:00-12:11 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Slavnostní zahájení po 20.01. 12:10-12:31 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Snowboarding po 20.01. 12:30-12:56 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Snowboarding po 20.01. 12:55-13:55 ČT sport sport AZ
ODM 2020: Krasobruslení po 20.01. 14:05-15:15 ČT sport sport JH
ODM 2020: Studio po 20.01. 15:35-15:51 ČT sport sport JH
ODM 2020: Klávesové nástroje po 20.01. 15:50-15:55 ČT sport sport JH
ODM 2020: Krasobruslení po 20.01. 15:55-16:40 ČT sport sport PP
ODM 2020: Studio po 20.01. 17:20-17:26 ČT sport sport PP
III. zimní olympijské hry mládeže 2020 Švýcarsko po 20.01. 17:30-18:20 ČT sport sport AZ

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php