Titulkování živého vysílání ČT

Západočeskou univerzitou v Plzni a firmou SpeechTech, s.r.o.
(teletext strana 888)



pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 po 24.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
ODM 2019: Studio po 24.06. 09:15-09:30 ČT sport sport PP
ODM 2019: Střelba po 24.06. 09:30-09:50 ČT sport sport PP
ODM 2019: Atletika po 24.06. 09:50-09:55 ČT sport sport PP
ODM 2019: Orientační běh po 24.06. 09:55-10:45 ČT sport sport PP
ODM 2019: Atletika po 24.06. 10:45-11:05 ČT sport sport PP
ODM 2019: Tenis po 24.06. 11:05-11:15 ČT sport tenis PP
ODM 2019: Orientační běh po 24.06. 11:16-12:01 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Studio po 24.06. 12:01-12:26 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Beach Volejbal po 24.06. 12:27-12:37 ČT sport volejbal AZ
ODM 2019: Slavnostní zahájení po 24.06. 12:37-12:57 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Střelba po 24.06. 12:57-14:02 ČT sport sport JH
ODM 2019: Fotbal po 24.06. 14:03-14:13 ČT sport fotbal JH
ODM 2019: Studio po 24.06. 14:13-14:33 ČT sport sport JH
ODM 2019: Střelba po 24.06. 14:33-15:03 ČT sport sport JH
ODM 2019: Atletika po 24.06. 15:04-16:09 ČT sport sport PP
ODM 2019: Sportovní lezení po 24.06. 16:09-17:04 ČT sport sport PP
ODM 2019: Letní biatlon po 24.06. 17:00-18:10 ČT sport biatlon IH
ODM 2019: Florbal po 24.06. 18:10-18:15 ČT sport florbal JN
ODM 2019: Studio po 24.06. 18:20-18:25 ČT sport sport JN
Interview ČT24 po 24.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Evropské hry Minsk 2019 po 24.06. 19:45-20:45 ČT sport sport JN
90′ ČT24 po 24.06. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře po 24.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Švédsko - Kanada po 24.06. 20:50-23:00 ČT sport fotbal AZ, JH
Studio 6 út 25.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, NZ
ODM 2019: Studio út 25.06. 09:00-09:15 ČT sport sport PP
ODM 2019: Basketbal út 25.06. 09:15-09:25 ČT sport basketbal PP
ODM 2019: Judo út 25.06. 09:25-09:50 ČT sport sport PP
ODM 2019: Atletika út 25.06. 09:50-09:55 ČT sport sport PP
ODM 2019: Cyklistika út 25.06. 09:55-10:50 ČT sport cyklistika PP
ODM 2019: Studio út 25.06. 10:50-11:10 ČT sport sport IH
ODM 2019: Cyklistika út 25.06. 11:10-11:30 ČT sport cyklistika IH
ODM 2019: Atletika út 25.06. 11:30-12:05 ČT sport sport IH
ODM 2019: Skoky na trampolíně út 25.06. 12:05-12:15 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Judo út 25.06. 12:15-12:40 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Cyklistika út 25.06. 12:40-13:30 ČT sport cyklistika AZ
ODM 2019: Studio út 25.06. 13:30-13:40 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Cyklistika út 25.06. 13:40-14:00 ČT sport cyklistika AZ
ODM 2019: Cyklistika út 25.06. 14:00-14:30 ČT sport cyklistika JH
ODM 2019: Atletika út 25.06. 14:30-15:45 ČT sport sport JH
ODM 2019: Street Art út 25.06. 15:45-15:55 ČT sport sport JH
ODM 2019: Plavání út 25.06. 15:55-16:55 ČT sport sport NZ
ODM 2019: Atletika út 25.06. 16:55-17:15 ČT sport sport NZ
ODM 2019: Stolní tenis út 25.06. 17:15-17:45 ČT sport sport NZ
ODM 2019: Plavání út 25.06. 17:45-18:10 ČT sport sport JH
ODM 2019: Stolní tenis út 25.06. 18:10-18:35 ČT sport sport JH
Interview ČT24 út 25.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
ODM 2019: Studio út 25.06. 18:35-18:40 ČT sport sport JH
Evropské hry Minsk 2019 út 25.06. 19:45-20:45 ČT sport sport AZ
90′ ČT24 út 25.06. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 25.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Nizozemsko - Japonsko út 25.06. 20:50-23:00 ČT sport fotbal KB, AZ
Studio 6 st 26.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, KB
ODM 2019: Studio st 26.06. 09:00-09:20 ČT sport sport PP
ODM 2019: Volejbal st 26.06. 09:20-09:30 ČT sport volejbal PP
ODM 2019: Plavání st 26.06. 09:30-10:10 ČT sport sport PP
ODM 2019: Studio st 26.06. 10:10-10:30 ČT sport sport PP
ODM 2019: Triatlon st 26.06. 10:30-10:55 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Stolní tenis st 26.06. 10:55-11:40 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Olympijský dům st 26.06. 11:40-11:50 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Studio st 26.06. 11:50-12:15 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Plavání st 26.06. 12:15-12:55 ČT sport sport AZ
ODM 2019: Střelba st 26.06. 12:55-14:00 ČT sport sport JH
ODM 2019: Sportovní gymnastika st 26.06. 14:00-15:00 ČT sport sport JH
ODM 2019: Atletika st 26.06. 15:00-15:25 ČT sport sport JH
ODM 2019: Skoky na trampolíně st 26.06. 15:25-15:55 ČT sport sport IH
ODM 2019: Atletika st 26.06. 15:55-16:30 ČT sport sport IH
ODM 2019: Sportovní gymnastika st 26.06. 16:30-17:00 ČT sport sport IH
ODM 2019: Plavání st 26.06. 17:00-18:30 ČT sport sport PP
Interview ČT24 st 26.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
ODM 2019: Studio st 26.06. 18:30-18:35 ČT sport sport JH
Evropské hry Minsk 2019 st 26.06. 19:45-20:45 ČT sport sport JH
90′ ČT24 st 26.06. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 26.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Global Champions League Cascais st 26.06. 21:20-21:55 ČT sport sport JH
Global Champions Tour Cascais st 26.06. 21:55-22:20 ČT sport sport JH
Speciál st 26.06. 22:25-22:45 ČT sport motorismus PP
M ČR v závodech do vrchu Liberec st 26.06. 22:45-23:00 ČT sport sport PP
MM ČR v rallycrossu Sosnová st 26.06. 23:00-23:15 ČT sport motorismus PP
Trial MM ČR Bochov st 26.06. 23:15-23:30 ČT sport motorismus PP
MM ČR družstev na ploché dráze Slaný st 26.06. 23:30-23:45 ČT sport motorismus PP
MM ČR v motokrosu Opatov st 26.06. 23:45-00:15 ČT sport motorismus PP
Aktuálně čt 27.06. 00:15-00:25 ČT sport motorismus PP
Studio 6 čt 27.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, AZ
ODM 2019: Studio čt 27.06. 08:50-09:05 ČT sport sport PP
ODM 2019: Tenis čt 27.06. 09:05-10:10 ČT sport sport PP
ODM 2019: Studio čt 27.06. 10:10-10:20 ČT sport sport PP
ODM 2019: Florbal čt 27.06. 10:20-11:20 ČT sport florbal DT
ODM 2019: Plážový volejbal čt 27.06. 11:20-11:30 ČT sport sport DT
ODM 2019: Basketbal čt 27.06. 11:30-12:30 ČT sport sport DT
ODM 2019: Tenis čt 27.06. 12:30-13:30 ČT sport tenis AZ
ODM 2019: Fotbal čt 27.06. 13:30-14:15 ČT sport fotbal AZ
Francie - Česko čt 27.06. 14:20-16:30 ČT sport basketbal JH
ODM 2019: Volejbal čt 27.06. 16:30-17:30 ČT sport volejbal PP
ODM 2019: Studio čt 27.06. 17:30-17:45 ČT sport sport PP
EURO U21 2019 Itálie čt 27.06. 17:50-19:50 ČT sport fotbal JN
Interview ČT24 čt 27.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Evropské hry Minsk 2019 čt 27.06. 19:50-20:45 ČT sport sport VJ
90′ ČT24 čt 27.06. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 27.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
MS 2019 Francie čt 27.06. 20:50-23:00 ČT sport fotbal AZ
EURO U21 2019 Itálie čt 27.06. 23:00-00:40 ČT sport fotbal KB
Studio 6 28.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, KB
Česko - Švédsko 28.06. 11:50-14:00 ČT sport basketbal AZ
Interview ČT24 28.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Evropské hry Minsk 2019 28.06. 19:45-20:45 ČT sport sport JN
90′ ČT24 28.06. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 28.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
MS 2019 Francie 28.06. 20:50-23:00 ČT sport fotbal PP
Taneční skupina roku 2019 so 29.06. 10:25-11:25 ČT sport sport IH
Historie.cs so 29.06. 11:05-11:56 ČT24 zpravodajstvi JH
SP 2019 Slovinsko so 29.06. 11:50-13:25 ČT sport sport JH
MS 2019 Francie so 29.06. 14:50-17:00 ČT sport basketbal AZ
Evropské hry Minsk 2019 so 29.06. 17:15-18:15 ČT sport sport VJ
MS 2019 Francie so 29.06. 18:20-20:30 ČT sport fotbal PP
Události v kultuře so 29.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Sportovní zprávy so 29.06. 21:30-21:45 ČT sport zpravodajstvi AZ
Global Champions League Monako so 29.06. 21:50-00:30 ČT sport sport AZ, KB
Otázky Václava Moravce ne 30.06. 12:00-13:00 ČT24 politika VJ
Otázky Václava Moravce 2. část ne 30.06. 13:05-14:00 ČT24 politika VJ
Události v kultuře ne 30.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 30.06. 20:03 ČT24 publicistika *, PP

Titulkováno za poslední týden
pořad den datum čas kanál kategorie řečník
Studio 6 po 17.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi IH, AZ
Sportovní zprávy po 17.06. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi JH
Interview ČT24 po 17.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
90′ ČT24 po 17.06. 20:00-21:30 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře po 17.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy po 17.06. 21:30-21:45 ČT sport zpravodajstvi JH
Speedway Grand Prix 2019 Česko po 17.06. 21:50-23:21 ČT sport motorismus JH
Studio 6 út 18.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, NZ
Sportovní zprávy út 18.06. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Interview ČT24 út 18.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze PP
Fokus Václava Moravce út 18.06. 20:00-22:00 ČT24 diskuze PP
Události v kultuře út 18.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi IH
Sportovní zprávy út 18.06. 21:30-21:45 ČT sport zpravodajstvi AZ
Studio 6 st 19.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, IH
Sportovní zprávy st 19.06. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Global Champions League Stockholm st 19.06. 15:35-16:10 ČT sport motorismus PP
Global Champions Tour Stockholm st 19.06. 16:11-16:37 ČT sport sport PP
Speciál st 19.06. 16:44-17:04 ČT sport motorismus PP
XV. Agrotec Petronas Rally 2019 st 19.06. 17:00-17:32 ČT sport motorismus JH
MM ČR v autokrosu Přerov st 19.06. 17:34-18:04 ČT sport motorismus JH
Drifting MM ČR Kielce st 19.06. 18:00-18:16 ČT sport motorismus JH
MM ČR side a čtyřkolek Březová nad Svitavou st 19.06. 18:19-18:39 ČT sport motorismus JH
Interview ČT24 st 19.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze AZ
Aktuálně st 19.06. 18:35-18:45 ČT sport motorismus JH
8 Hours of Oschersleben 2019 st 19.06. 18:50-19:14 ČT sport motorismus JH
90′ ČT24 st 19.06. 20:00-21:30 ČT24 diskuze AZ
Události v kultuře st 19.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Sportovní zprávy st 19.06. 21:30-21:45 ČT sport zpravodajstvi PP
J&T Banka CSI3*W Olomouc 2019 st 19.06. 21:50-22:00 ČT sport sport PP
Rallye Sardinie st 19.06. 22:00-22:52 ČT sport motorismus PP
Studio 6 čt 20.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi KB, AZ
Sportovní zprávy čt 20.06. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Zlatá tretra 2019 čt 20.06. 16:00-20:05 ČT sport sport IH, PP
Interview ČT24 čt 20.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
Byznys ČT24 Speciál čt 20.06. 20:00-21:00 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře čt 20.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Sportovní zprávy čt 20.06. 21:30-21:45 ČT sport zpravodajstvi AZ
J&T Banka CSI3*W Olomouc 2019 čt 20.06. 21:50-22:00 ČT sport sport AZ
Studio 6 21.06. 05:59-09:00 ČT24 zpravodajstvi PP, NZ
Sportovní zprávy 21.06. 12:25-12:50 ČT sport zpravodajstvi AZ
Interview ČT24 21.06. 18:28-18:55 ČT24 diskuze JH
InCycle 2019 21.06. 18:30-18:54 ČT sport cyklistika KB
90′ ČT24 21.06. 20:00-21:30 ČT24 diskuze JH
Události v kultuře 21.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi KB
Sportovní zprávy 21.06. 21:30-21:45 ČT sport zpravodajstvi AZ
J&T Banka CSI3*W Olomouc 2019 21.06. 21:50-22:00 ČT sport sport AZ
Taneční skupina roku 2019 so 22.06. 09:12-10:12 ČT sport sport VJ
Regiony ČT24 so 22.06. 11:05-11:57 ČT24 zpravodajstvi JH
SP 2019 Slovensko so 22.06. 12:50-14:05 ČT sport sport AZ
Evropské hry Minsk 2019 so 22.06. 14:08-14:48 ČT sport sport JH
99. České Derby so 22.06. 15:02-18:02 ČT sport sport PP, VJ
Poslední souboj: Welsch vs. Bartoň so 22.06. 18:00-20:00 ČT sport basketbal PP
Události v kultuře so 22.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi VJ
Norsko - Austrálie so 22.06. 20:50-22:55 ČT sport fotbal AZ
J&T Banka CSI3*W Olomouc 2019 so 22.06. 23:00-23:11 ČT sport sport AZ
SP 2019 Polsko ne 23.06. 11:05-11:55 ČT sport sport DT
Otázky Václava Moravce ne 23.06. 12:00-13:00 ČT24 politika AZ
J&T Banka CSI3*W Olomouc 2019 ne 23.06. 12:00-14:30 ČT sport sport VJ, JH
Otázky Václava Moravce 2. část ne 23.06. 13:05-14:00 ČT24 politika AZ
SP 2019 Polsko ne 23.06. 14:31-15:11 ČT sport sport JH
II. kvalifikace na 129. Velkou pardubickou ne 23.06. 15:35-16:45 ČT sport sport NZ
Evropské hry Minsk 2019 ne 23.06. 16:57-17:57 ČT sport sport PP
SP 2019 Slovensko ne 23.06. 18:00-19:15 ČT sport sport JN
Události v kultuře ne 23.06. 20:00-20:18 ČT art zpravodajstvi DZ
Týden v politice ne 23.06. 20:03-20:59 ČT24 publicistika *, PP
Francie - Brazílie ne 23.06. 21:00-23:00 ČT sport fotbal AZ, KB
168 hodin ne 23.06. 21:45-22:15 ČT1 publicistika *, PP
Newsroom ČT24 ne 23.06. 22:02-22:32 ČT24 politika PP
J&T Banka CSI3*W Olomouc 2019 ne 23.06. 23:05-23:15 ČT sport sport KB

Kalendář nadcházejících pořadů ve formátu ICS: https://www.zivetitulky.cz/calendar-ics.php